خدمات رایگان در طول سفر- فقط کافی است که درخواست کنید! - قسمت چهارم

خدمات رایگان در طول سفر- فقط کافی است که درخواست کنید! - قسمت چهارم

راه های زیادی برای برخورداری از خدمات بدون پرداخت پول در سفر وجود دارد. فقط کافی است اطلاعات کافی داشته باشید و بدانید چه زمانی باید این خدمات را درخواست کنید. حتی ممکن است گاهی با پاسخ منفی مواجه شوید اما درخواست نکردن به معنای یک پاسخ نه همیشگی و مطلق است در حالی که در های زیادی تنها با درخواست شما برویتان باز خواهد شد. با 2Safar همراه باشید تا با برخی از این خدمات آشنا شوید.

صندلی خود را به طور رایگان در هواپیما تغییر دهید.

وقتی صندلی خود را در هواپیما به شکل آنلاین انتخاب می کنید متوجه می شوید که انتخاب برخی صندلی ها شامل هزینه ی اضافی می شود. این صندلی ها معمولاً در جای بهتری قرار دارند یا دارای جای پای بیشتری هستند. نیازی نیست با انتخاب آن ها به صورت آنلاین هزینه ی اضافه بپردازید. فقط شماره و جای آن ها را در هواپیما به خاطر بسپارید و هنگام گرفتن کارت پرواز از متصدی چک این بخواهید آن صندلی را به شما بدهد. در صورتی که تا آن لحظه کسی آن صندلی را نگرفته باشد به احتمال زیاد با درخواست شما به طور رایگان موافقت خواهد شد. اگر در این مرحله موفق به گرفتن صندلی مورد نظرتان نشدید، تا سوار شدن به هواپیما صبر کنید. در صورتی که آن صندلی خالی بود همان جا بنشینید. خیلی از اوقات وقتی پرواز پر نیست صندلی های گران تر خالی می مانند چون کسی حاضر به پرداخت هزینه ی اضافی برای آن ها نیست. پس با کمی هوشمندی بدون پرداخت هزینه روی صندلی بهتری بنشینید و از پرواز خود لذت ببرید.

2safar

در فرودگاه در خواست پت تراپی یا بازی با حیوانات خانگی بدهید.

پت تراپی یک روش مرسوم در دنیا برای کاهش استرس است. خیلی از دانشگاه ها و مدارس در زمان امتحانات حیوانات خانگی را به کتابخانه ها می آورند تا دانش آموزان و دانشجویان با نوازش و بازی با آن ها آرامش پیدا کنند. چنین رسمی در فرودگاه های بزرگ و طراز اول جهان نیز وجود دارد. اگر در فرودگاه حوصله تان سر رفته است یا از فشار های پیش از سفر همچنان رنج می برید، درخواست پت تراپی بدهید و از هم نشینی با یک موجودات پشم آلو و دوست داشتنی لذت ببرید. پت تراپی فقط شامل سگ و گربه نمی شود، بلکه برخی فرودگاه ها امکان بازی با کره اسب ها را نیز به مسافران می دهند. کافی است در این باره سرچ کنید و سپس درخواست بدهید.

2safar

وسایل بهداشتی رایگان هتل محدود به چیزهایی که در حمام گذاشته شده نمی شود.

اگر در هتل متوجه شدید مسواک یا خمیر دندان خود را جا گذاشته اید اصلاً ناراحت نشوید. با یک تماس این وسایل به طور رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت. شما محصولات دیگری نیز می توانید درخواست کنید. از نرم کننده ی مو گرفته تا کرم دست و صورت و شانه. در ضمن بدانید قیمت تمام این وسایل از قبل روی هزینه ای که برای اتاق پرداخته اید محاسبه شده است بنابراین ازدرخواست آن ها به هیچ وجه خجالت نکشید. شما صرفاً چیزی که پولش را داده اید استفاده می کنید.

2safar