خانه های شگفت انگیز

خانه های شگفت انگیز

یک خانه ی گرم و زیبا، محل مهمانی های پر شور دوستانه یا خانوادگی،نوشیدن یک فنجان چای داغ در کنار شومینه در یک روز برفی، شما چه تصوری از یک خانه ی رؤیایی دارید؟ در این مقاله بعضی از این خانه ها را به شما معرفی می کنیم، خانه هایی شناور در آب یا قلعه هایی قدیمی. شاید پس از خواندن این مقاله تصورتان از یک خانه ی رؤیایی تغیر کند و دور دنیا به جستجوی خانه های زیبا بروید. با 2Safar همراه باشید.

ونیز، ایتالیا

خانه های شناور ونیز شهرت جهانی دارند و این شهر را تبدیل به یکی از مقصد های محبوب توریستی کرده اند. بالکن های رنگارنگ مجاور کانال ها و مخفی گاه های کوچک از جاذبه های سحر آمیز ونیز است. اگر برایتان اهمیتی ندارد که هر روز یک قایق گاندولیر پر از توریست های کنجکاور از زیر پنجره ی اتاقتان رد شود، پس در خانه ای در ونیز ساکن شوید.

2safar

لائوس

اگر خواهان خانه ای کوچک و متشکل از نی هستید، برای زندگی به لائوس بروید. در آن جا لذت ناب ساده زیستی را درک خواهید کرد و با بخش دیگری از شگفتی های زندگی آشنا خواهید شد.

2safar

سوئد

اگرچه بیشتر مردم سوئد در مناطق شهری ساکن هستند، ولی خیلی از آن ها کلبه ای در کنار دریا برای تعطیلات دارند. این کلبه ها بسیار دوست داشتنی هستند و از خانه های رؤیایی دنیا محسوب می شوند.

2safar

کاپادوکیا، ترکیه

چرا راه دوری برویم؟ مهد خانه های رؤیایی، کشور ترکیه است. در منطقه ی کاپادوکیا، شما خانه هایی در کوهستان و غارها پیدا خواهید کرد که مانند خانه های قصه های کودکانه هستند و از مسیرهای سنگفرش و پله های مارپیچ، می توان آن هارا کشف کرد.

2safar

شیلی

شما جادوی ناب آمریکای جنوبی را در شیلی تجربه خواهید کرد. منطقه ی پاتاگونیا که در مرز شیلی و آرژانتین قرار دارد، زادگاه خانه های شگفت انگیز با چشم انداز مناظر طبیعی زیبا و کوهستان است. در این خانه ها، کنار آتش بنشینید و غذای خانگی بخورید و زندگی را در کمال زیبایی آن حس کنید.

2safar

فرانسه

از آپارتمان های شیک پاریسی بگذریم و به کلبه های دلفریب منطقه یآلزاس برویم. اگر به دنبال محلی زیبا برای زندگی هستید به فرانسه سفر کرده و این مناطق ناب را کشف کنید. فرانسه مهد خانه های رمانتیک است.

2safar

کانادا

از پاریس به کانادا می رویم. کبک پر رمز و راز خانه هایی دارد که با دیدنشان هوش از سرتان می رود. البته خیلی از عمارت های قدیمی امروزه تبدیل به هتل شده اند که شما می توانید برای مدتی در آن ها اقامت کرده و جادوی دوران قدیم را با تمام شکوه و رمز و راز آن حس کنید.

2safar

یونان

در محله های قدیمی قدم بزنید و خانه هایی را ببینید که با گذشت زمان نه تنها عظمت خود را از دست نداده اند، بلکه وقاری ستودنی پیدا کرده اند. یونان، این کشور باستانی پر از خانه هایی است که شما را وسوسه می کند یکی از آن ها را خریده و برای همیشه در این کشور ماندگار شوید.

2safar