حذف آریا جعفری از تیم ملی رفتینگ

فرداد پرواز

07 خرداد 97


آریا جعفری ملی پوش تیم رفتینگ و اسلالوم ایران به دلیل انتشار ویدئوی رژه مسابقات ترکیه در استوری اینستاگرام خود با خبر حذف از مسابقات انتخابی تیم ملی روبرو شد.

آریا جعفری گفت: تورنمنت جهانی ترکیه مربوط به چند ماه قبل است. با توجه به قهرمانی تیم رفتینگ اصفهان در مسابقات قهرمان کشوری جواز حضور در مسابقات ترکیه را به دست آوردیم، در مراسم افتتاحیه با توجه به عرفی که وجود داشت هنگام رژه ی تیم‌ها آهنگی شاد از آن کشور را پخش می‌کردند و از ایران هم آهنگی پخش شد که مربوط به یکی از خوانندگان قبل از انقلاب بود.

بعد از اتمام مراسم یکی از تماشاگران که با دوربین خود فیلم رژه را گرفته بود آن را در اختیارم گذاشت. هر ورزشکاری دوست دارد که فیلم یا عکسی از مسابقاتی که در آن حضور دارد را منتشر کند و من نیز آن فیلم کوتاه را در استوری صفحه اینستاگرام خود گذاشتم. پیج من در اینستاگرام پربیننده است و این استوری هم بازدیدکنندگان زیادی داشت. افراد زیادی آن را برداشتند ودر فضای مجازی پخش کردند بی آنکه من در پخش آن نقشی داشته باشم. جعفری ملی پوش کشورمان با درخواست از مسئولان ورزشی کشور و فدراسیون قایقرانی برای بررسی این مساله افزود: امیدوارم مسئولان بررسی کنند آیا گذاشتن تکه ی کوتاه فیلم رژه تیم موجبات از بین رفتن وجهه رفتینگ کشور می‌شود یا موضوعات دیگری که برخی افرادی که در رأس این رشته هستند.