جشنواره های شکلاتی

جشنواره های شکلاتی

اگر شما عاشق شکلات هستید و به خوردن این ماده ی غذایی جادویی عادت دارید، می توانید در یکی از جشنواره های جذاب دنیا شرکت کنید. امروزه دوستداران شکلات در دنیا می توانند برای خود تعطیلاتی شکلاتی تدارک ببینند و نه تنها تفریح کنند بلکه در طول تعطیلات به عشق خود برسید. جشنواره های زیادی در دنیا وجود دارد که حول محور شکلات است و همه چیز در این جشنواره ها شکر و کاکائو در خود دارد. در این جشنواره ها سمپل های رایگان شکلات های مختلف به بازدیدکنندگان تعارف می شود و دوستداران شکلات لذت فراوانی از حضور در این وقایع خواهند برد. با 2Safar همراه شوید تا معروف ترین جشنواره های شکلات دنیا را به شما معرفی کنیم.

1. فوریه ی شکلاتی، هرشی، پنسیلوانیا، ایالات متحده

بیش از نیمی از شکلات دوستان دنیا در آمریکا زندگی می کنند بنابراین این جشنواره برای معتادان شکلات عالی است. این جشنواره یک ماه به طول می انجامد و فعالیت های فراوانی در ارتباط با شکلات در این جشنواره انجام می گیرد. حتی ماساژ شکلات نیز در این جشنواره انجام می شود.

2safar

2. جشن شکلات سنت استفان، 1-7 آگوست، نیو برانزویک، کانادا

بازدیدکنندگان از جشنواره ی "شهر شکلاتی در کانادا" می توانند خود را غرق شکلات کنند.این جشنواره از دوست داشتنی ترین جشنواره های دنیا است و دسرها و کوکتل های شکلاتی اش برای دوستداران شکلات بی نظیر است.

3. جشنواره ی شکلاتی میدان گیراردلی، سپتامبر، سان فرانسیسکو، ایالات متحده

مسابقه ی شکلات خوری در این جشنواره جذاب و دیدنی است. آن هایی که اشتهایی پایان ناپذیر برای شکلات دارند می توانند در این مسابقات شرکت کنند وکسانی که شکلات به مقدار زیادش دلشان را می زند، می توانند توت فرنگی بخورند و رویش شربت شکلاتی بریزند.

2safar

4. هفته ی شکلاتی لندن، اکتبر، انگلستان

در طول یک هفته از ماه اکتبر لندن شکلاتی می شود. انواع جشن ها که با چشیدن طعم های مختلف شکلات و نمایش ها در نقاط مختلف لندن برگزار می شود. ساعت مخصوص تفریح بچه ها و ساعت خرید شکلات نیز از برنامه های این جشنواره است.

2safar

5. وین شکلاتی، اکتبر، وین، اتریش

اگر نگران افزایش وزن حاصل از خوردن شکلات هستید و در عین حال به شکلات علاقه دارید، پس این جشنواره برای شما مناسب است. در این جشنواره کاربرد های زیبایی شکلات مثل کاربرد های آرایشی و مدهای شکلاتی ارائه می شود.

2safar

6. موزه ی شکلات بارسلونا

اگر هیچ یک از جشنواره هایی که در بالا ذکر شد قوه ی چشایی شما را تحریک نمی کنند، چرا به اسپانیا سفر نمی کنید و از موزه ی شکلات بارسلونا دیدن نمی کنید؟ در این جشنواره انواع کارهای هنری در ارتباط با شکلات مانند انواع مجسمه های شکلاتی و تزئینات به نمایش گذاشته می شوند.

2safar

7. تور شکلات نیویورک

چیزهایی مشابه موزه ی بارسلونا در نیویورک نیز وجود دارد. بوتیک های شکلاتی در نیویورک بسیار دوست داشتنی هستند. به این بوتیک ها سر بزنید و از خوردن شکلات نترسید چون شهر نیویورک بهترین مکان برای پیاده روی در خیابان های نورانی و سوزاندن کالری های اضافی دریافتی است.

2safar