جایزه جهانی سفر به گوایاکیل برای مراسم آمریكای لاتین هدایت شد

فرداد پرواز

26 اسفند ماه


جوایز جهانی سفر نشان داد که گوایاکیل در ساحل غربی اکوادور، مراسم سالانه آمریکای لاتین خود را در 15 سپتامبر برگزار خواهد کرد.این نخستین بازدید از سفرهای جهانی سفر به گوایاکیل، دروازه ای به جزیره های غول پیکر باور نکردنی و قله تجاری قاره آمریکای جنوبی خواهد بود.مراسم قرمز فرش بخشی از گراند تور جهانی در سال 2018 است - جستجو برای بهترین سازمان های گردشگری و گردشگری در جهان.این تور همچنین 25 سالگرد افتتاحیه جشنواره جهانی سفر را در صنعت بین المللی مهمان نوازی به ارمغان می آورد.یکی از نقاط گردشگری که به سرعت در حال ظهور است، گوایاکیل به خاطر توسعه درخشان رودخانه آن Malecon 2000 شناخته شده است که شامل باغ ها، مراکز خرید، رستوران ها، موزه برجسته، اولین تئاتر iMAX در آمریکای جنوبی و چندین بنای زیبای شهر می باشد.

Palacio de Cristal تاریخی یک مراسم خیره کننده برای مراسم اهدای جایزه جهانی گردشگری آمریکای لاتین ارائه خواهد داد.

این کاخ در سال 1908 توسط مهندسین گلاستو ایفل (طراح برج ایفل) طراحی و ساخته شد و از زمان بازسازی گسترده به عنوان بخشی از پروژه بازسازی شهری گویایکیل آغاز شده است.این مرکز در سال 2002 به عنوان یک مرکز نمایشگاهی و فرهنگی بازسازی شد و هنرمندان میزبانی شده توسط هنرمندان برجسته مانند رامبراند، پیکاسو و رندون سمینارویو را به نمایش گذاشتند.گلوریا گالاردو، رییس هیئت گردشگری گوائیکیل، گفت: "این یک افتخار واقعی خواهد بود تا از بازیکنان اصلی صنعت گردشگری به گوایاکیل خوش آمدید.

"گوایاکیل مقصد شما برای بازدید و لذت بردن است.

"ما مطمئن هستیم که نمایندگان جهانگردی جوایز در عشق به شهر سقوط خواهند کرد و امیدوارم بازگردند. گوایاکیل، مروارید اقیانوس آرام، از شما استقبال می کند! "شهر پر جنب و جوش اکوادور همچنین دارای دفتر مرکزی و بازدید کننده با نام تجاری جدید، فرودگاه بین المللی در سطح بین المللی، بزرگترین مرکز کنفرانس در کشور، گستره وسیعی از اقامتگاه ها و آب و هوای بسیار گرم است.گراهام کوک، بنیانگذار جوایز جهانی سفر، گفت: "همانطور که ما 25 ساله ما را جشن می گیریم، لذت مطلق برای بازدید از گوایاکیل - شهر اکوادور با لمس میاداس - برای اولین بار خواهد بود.

جوایز جهانی سفر 25 سال گذشته به عنوان رهبر صنعت به عنوان مدرک جهانی در زمینه کسب و کار مسافرت، گردشگری و مهمان نوازی ثابت شده است.به عنوان بخشی از تور گرند تور 2018، جایزه جهانی سفر نیز در رأس الخیمه (امارات متحده عربی)، آتن (یونان)، جامائیکا، هنگ کنگ و دوربان (آفریقای جنوبی) برگزار می شود و برندگان به فینال بزرگ در لیسبون می روند. کشور پرتغال).رای گیری برای جوایز جهانی سفر مراسم افتتاحیه لندن در 26 مارس افتتاح خواهد شد و در تاریخ 5 آگوست به پایان می رسد.