ثبت اولین انجمن اکوتوریسم کشور در کرمان کمپ کویری شهداد بهترین مکان برای مسابقات پاراگلایدر

فرداد پرواز

1اسفند1395


رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان کرمان با اشاره به برگزاری تور هوایی پاراگلایدر در کمپ کویری شهداد افزود: این مکان از نظر کارشناسان بهترین مکان برای برگزاری این مسابقات است که امیدواریم در سال آینده نیز یک دوره مسابقات دیگر در این مکان برگزار کنیم.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "مهدی سیاوشی" صبح امروز اول اسفندماه در کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کرمان بیان کرد: در سال 95 با حضور جمع کثیری از مسوولان استان و کشور مسایل مربوط به گردشگری استان کرمان از جمله امنیت گردشگران، تسهیلات گردشگری و غیره را دنبال کردیم.

سیاوشی با بیان اینکه در سال جاری در حال پیگیری چندین طرح از جمله طرح جامع گردشگری و برند گردشگری استان کرمان هستیم، تصریح کرد: برگزاری دو ماراتن و جشنواره عکس گردشگری از مهمترین برنامه های اجرا شده امسال در کمیسیون گردشگری اتاق بازگانی بود.

رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان کرمان بیان کرد: همچنین اولین انجمن اکوتوریسم کشور در کرمان به ثبت رسید.

سیاوشی با اشاره به برگزاری تور هوایی پاراگلایدر در کمپ کویری شهداد افزود: این مکان از نظر کارشناسان بهترین مکان برای برگزاری این مسابقات است که امیدواریم در سال آینده نیز یک دوره مسابقات دیگر در این مکان برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه همایش گردشگری و اقتصاد مقاومتی را امسال در تهران برگزار کردیم گفت: کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی کرمان در اتاق ایران حضور فعال دارد و چند پیشنهاد ارایه دادیم که تصویب شده اند.

رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان کرمان در ادامه با بیان اینکه اخیرا جمعی از آژانس های مطرح کشور در بخش اول به مدت 4 روز از استان کرمان بازدید کردند، ادامه داد: باید استان کرمان را در خور نام و جایگاهش به جهانیان معرفی کنیم.


http://tnews.ir