تیم های حاضر در مرحله ی نهایی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه - بلژیک

تیم های حاضر در مرحله ی نهایی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه - بلژیک

پیشینه ی حضور تیم ملی بلژیک در ادوار جام جهانی

تیم ملی بلژیک در رقابت های دور مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه، در منطقه ی اروپا، به عنوان تیم اول گروه H ، پس از پیروزی 2 - 1 بر یونان صعود خود به مرحله نهایی در روسیه را قطعی کرد.

2safar

این کشور تا کنون 12 بار در ادوار جام های جهانی شرکت داشته است، که اولین حضورش به سال 1930 یعنی اولین دوره ی مسابقات جام جهانی باز می گردد.

2safar

بهترین نتیجه ی تیم ملی بلژیک هم در جام های جهانی، مقام چهارمی جام جهانی 1986 است و 2 بار هم در جمع 8 تیم پایانی مسابقات جام جهانی حضور داشته است. تیم ملی بلژیک در حال حاضر در رتبه ی 5 رده بندی فیفا قرار دارد و یکی از تیم های پر امید در جام جهانی 2018 روسیه به شمار می رود.

2safar

این کشور در قرعه کشی مسابقات جام جهانی 2018 به عنوان سرگروه، در کنار تیم های ملی، انگلستان، تونس و پاناما در گروهG مسابقات قرار گرفت و بر اساس برنامه مسابقات اولین دیدار تیم ملی بلژیک در تاریخ 18ژوئن در استادیوم فیشت شهر سوچی با تیم ملی پاناماست، دیدار بعدی این تیم نیز در 23 ژوئن و در استادیوم اسپارتاک شهر مسکو با تیم ملی تونس برگزار می شود. آخرین مسابقه ی گروهی این تیم نیز با تیم ملی انگلستان در شهر کالینینگراد و استادیوم اصلی این شهر در 28 ژوئن خواهد بود.

محل اقامت تیم ملی بلژیک در خلال برگزاری تورنمنت جام جهانی 2018 در روسیه

2safar

تیم ملی بلژیک یکی از مناطق حومه ی شهر مسکو و باشگاه محلی مسکو را به عنوان محل اقامت اش انتخاب کرده است. این محل دارای یک هتل و یک زمین گلف در سطح بین المللی است، که مجموعه ای مجهز و زیبا را تشکیل می دهد. محل اقامت تیم ملی بلژیک از طریق ولوکولامسکوی شوسه (VolokolamskoyeShosse) به بزرگراه مسکو، در حدود 15 دقیقه تا شهر مسکو فاصله دارد. این محل در منطقه ای قرار دارد، که پوشش جنگلی آن در حدود 120 هکتار می باشد و منطقه بسیار زیبا با پوشش جنگلی مخروطی را تشکیل می دهد. هتل این مجموعه دارای 131 اتاق و سوئیت است.

2safar

تیم ملی بلژیک در این مجموعه از خدمات رفاهی و تفریحی بی نظیری برخوردار خواهد بود و رستوران های متعددی نیز در محل باشگاه وجود دارد. این مجتمع ورزشی با مساحتی بالغ بر 5900 متر مربع و سه هکتار فضای باز در کنار مجموعه ای از سالن های بدنسازی، آمادگی جسمانی و تفریحی با امکانات پیشرفته، مکان بی نظیری برای اسکان تیم ملی بلژیک در روسیه خواهد بود. آدرس این محل هم، مسکو- منطقه ی کراسنوگورسک، ناخابینوی -1 می باشد.

2safar