تیم های حاضر در مرحله نهایی جام جهانی 2018 روسیه -آرژانتین

تیم ملی آرژانتین

تیم های حاضر در مرحله نهایی جام جهانی 2018 روسیه

پیشینه و افتخارات این تیم در ادوار مختلف جام های جهانی

تیم ملی آرژانتین با غلبه بر اکوادر به عنوان سومین تیم منطقه ی آمریکای جنوبی راهی مسابقات نهایی جام جهانی 2018 روسیه شد.

2safar

پیشینه و افتخارات این تیم در ادوار مختلف جام های جهانی

این تیم با قرار داشتن در رتبه ی چهارم رده بندی فیفا در دسته ی اول تیمهای حاضر در مسابقات جام جهانی قرار گرفت و طی قرعه کشی این مسابقات در مسکو به عنوان تیم اول به همراه تیم های ملی ایسلند، کرواسی و نیجریه در گروه D مسابقات قرار گرفت. آرژانتین در اولین دیدار خود در استادیوم اسپارتاک شهر مسکو در تاریخ 16 ژوئن به مصاف ایسلند خواهند رفت. دیدار های بعدی این تیم در خلال مسابقات گروهی جام جهانی 2018 نیز به ترتیب با تیم کرواسی در تاریخ 21 ژوئن در استادیوم نیژنی نووگورود و با تیم نیجریه در تاریخ 26 ژوئن در استادیوم سنت پترزبورگ برگزار خواهد شد.

2safar

تیم ملی آرژانتین یکی از تیم های پر افتخار ادوار جام های جهانی به شمار می رود. این کشور 16 بار در جام های جهانی حاضر بوده و در اولین دوره ی برگزاری این مسابقات در سال 1930 در مسابقه ی فینال با شکست از اروگوئه در جایگاه دوم قرار گرفت. آرژانتین برای کسب افتخار در جام جهانی تا سال 1978 صبر کرد، در این دوره از مسابقات که آرژانتین میزبانی آن را نیز بر عهده در مسابقه فینال با نتیجه ی 3 بر 1 تیم ملی هلند را شکست داد و برای اولین بار قهرمان جام جهانی شد.

2safar

تیم ملی آرژانتین با ستاره ی بی نظیر خود ماراودنا به یکی از تیم های قدرتمند و محبوب جهان تبدیل شد، بی اغراق می توان ماردونا را یکی از نماد های ملی آرژانتین دانست، این بازیکن در خلال جام جهانی 1986 با هنرنمایی خود پرنگ ترین بازیکن جام بود و در این تورنمنت توانست آرژانتین را برای بار دوم قهرمان جهان کند.

2safar

آرژانتین دو بار دیگر نیز در جام جهانی 1990 و2014 در مسابقه فینال از تیم آلمان شکست خورده و نایب قهرمان مسابقات جام جهانی شده است. تیم ملی آرژانتین به همراه لیونل مسی( به عنوان یکیاز بهترین بازیکنان حال حاضر جهان) در جام جهانی 2018 یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی به شمار می رود.

محل اقامت و اسکان تیم ملی آرژانتین

2safar

تیم ملی آرژانتین در خلال تورنمنت جام جهانی 2018 روسیه، در 40 کیلومتری جنوب شرقی مسکو، در یک مرکز آموزشی مجهز، به مساحت 9800 متر مربع در شهر برونیتسای (Bronnitsy) اقامت خواهد داشت. این مرکز در کنار رودخانه ی مسکوا و دریاچه ی بلسکوی قرار دارد، که مجموعه ایی از هتل، کافه تریا، مرکز توانبخشی پزشکی، اتاق کنفرانس، 3 سالن بدنسازی، زمین فوتبال، استخر شنا، سونا، جکوزی و مناطق تفریحی اطراف رودخانه تشکیل شده است. این مجموعه آموزشی، ورزشی یکی از مراکز اصلی در دیگر رشته هایی چون قایقرانی، کاراته، تیراندازی با کمان، شمشیر بازی، تکواندو و تنیس روی میز نیز به شمار می رود.

آدرس: منطقه ی مسکو، شهر برونیتسای، خیابان اولیتسا مسکوورتسکایا 46 (Moskvoretskaya)