تیم های حاضر در مرحله نهایی جام جهانی 2018 روسیه -برزیل

تیم های حاضر در مرحله نهایی جام جهانی 2018 روسیه - برزیل

پیشینه و افتخارات

بی شک نام برزیل شما را به یاد جام جهانی می اندازد، تیمی که نامش با عنوان جام جهانی عجین شده، در تمامی ادوار جام جهانی حضور داشته و با 5 عنوان قهرمانی در این مسابقات در صدر قهرمانان جام های جهانی قرار دارد. برزیل یعنی فوتبال، با نام هایی بزرگ و کهکشانی که هر کدام از آنان به تنهایی ویترینی از افتخارات جهان فوتبال را به یدک می کشند.

2safar

جام جهانی در ادوارمختلف همواره مدیون برزیل است، کشوری که با فوتبال زیبا و جذابش تماشاچیان، هواداران و علاقه مندان بسیاری را به سوی این رشته ورزشی جذب کرده است و بی گمان پر آوازه ترین نام در دنیای فوتبال است.

2safar

تیم ملی برزیل در تمامی دوره های جام جهانی یعنی در بیست دوره ی جام جهانی حضور داشته است. این تیم علاوه بر 5 عنوان قهرمانی، 2 بار نایب قهرمانی و 2 بار نیز مقام سومی جام جهانی را بدست آورده، برزیل برای اولین بار در جام جهانی 1958 به مقام قهرمانی جهان رسید و در دوره بعد این مسابقات یعنی در جام جهانی 1962 نیز قهرمانی خود را تکرار کرد. سومین قهرمانی برزیل در جام جهانی در سال 1970 رخ داد. سه قهرمانی جهان افتخار کم نظیری بود که برزیل به همراه ستاره ی بی بدیل فوتبال جهان، پله، بدست آورد. چهارمین قهرمانی تیم ملی برزیل در جام جهانی 1994 با شکست تیم ملی ایتالیا در مسابقه فینال و در ضربات پنالتی کسب شد. آخرین قهرمانی این کشور در مسابقات جام جهانی نیز به جام جهانی 2002 کره و ژاپن باز می گردد.

2safar

برزیل اولین تیم راه یافته به مرحله نهایی جام جهانی 2018 روسیه بود و در قرعه کشی مسابقات به عنوان سر گروه در کنار تیم های سوئیس، کاستاریکا وصربستان قرارگرفت. بر اساس برنامه بازی ها، اولین دیدار برزیل در خلال تورنمنت جام جهانی 2018 روسیه در شهر روستوف- اون-دان و استادیوم روستوف آرنا با تیم ملی سوئیس، در 17 ژوئن خواهد بود، دومین دیدار تیم ملی برزیل، 22 ژوئن در استادیوم سنت پترزبورگ شهر سنت پترزبورگ با تیم صربستان است و آخرین مسابقه گروهی برزیل نیز با تیم ملی سوئیس دراستادیوماسپارتاک شهر مسکو و در تاریخ 27 ژوئن می باشد.

2safar

تیم ملی برزیل همیشه یکی از مدعیان اصلی جام جهانی به شمار می رود و با توجه به ناکامی این تیم در دوره ی گذشته که میزبانی آن مسابقات را نیز برعهده داشت، این دوره میدان انتقام و اثبات برزیل به شمار می رود.

محل اقامت تیم ملی برزیل

2safar

هتل سوئیس ریزورت کاملیا در شهر سوچی، با سبکی مدرن و اروپایی میزبان تیم ملی برزیل در خلال مسابقات جام جهانی 2018 روسیه است. این مجموعه با هفت هکتار فضای طبیعی، که درختان زیبا و عظیمی را در خود جای داده است و نام هتل هم از یکی از انواع درختان هتل به نام کاملیاس(camellias) گرفته است. این هتل به دریا مشرف است و یکی از استاندارد ترین مجموعه های ورزشی در سطح بین المللی را شکل می دهد. این مجموعه با برخورداری از امکانات رفاهی، تفریحی و ورزشی عالی، در کنار رود خانه بزوگو(Bzugu) قرار گرفته و محل تمرین و استادیوم یوگ نیز در اختیار تیم ملی برزیل خواهد بود. آدرس هتل در شهر سوچی هم هتل سوئیس ریزورت کاملیا در خیابان پروسپکت کوروتنی 89 است.