تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه-کلمبیا

تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه

کلمبیا

پیشینه ی حضور در جام جهانی

بسیاری از فوتبال دوستان جهان بی شک تیم ملی کلمبیا را به چهره ی خاص کارلوس والدراما می شناسند، کاپیتان سه دوره ی کلمبیا در جام های جهانی، که با موهای طلائی و خاص خود مورد توجه بسیاری از فوتبال دوستان قرار داشت.

2safar

اینتیم یکی از سهمیه های قاره ی آمریکای جنوبی در جام جهانی 2018 روسیه به شمار می رود. تیم ملی کلمبیا تاکنون 5 بار در ادوار مختلف جام جهانی حضور داشته است، اولین حضور این تیم در ادوار جام جهانی به جام جهانی 1990 باز می گردد، که موفق شد به مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات صعود کند. کلمبیا در دو جام جهانی بعد نیز حضور داشت اما نتوانست از گروه خود صعود کند. اما بی شک بهترین عملکرد تیم ملی کلمبیا به جام جهانی گذشته باز می گردد. در جام جهانی 2014 برزیل، کلمبیا پس از غیبت در چندین جام جهانی موفق به صعود از گروه خود و رسیدن به مرحله ی یک چهارم نهایی مسابقات شد.

2safar

بر اساس قرعه کشی صورت گرفته برای جام جهانی 2018 روسیه، کلمبیا در گروه H در کنار دیگر تیم هایی چون لهستان، ژاپن و سنگال قرار گرفته است. از این رو، در 19 ژوئن در استادیوم موردوویا آرنا ی شهر سارانسک به مصاف تیم ملی ژاپن خواهد رفت، دومین دیدار این تیم در خلال تورنمنت جام جهانی 2018 روسیه با تیم لهستان خواهد بود که 24 ژوئن در استادیوم کازان آرنای شهر کازان برگزار می شود. آخرین مسابقه مرحله ی گروهی این تیم نیز 28 ژوئن در استادیوم سامارا آرنای شهر سامارا با تیم ملی سنگال است.

2safar

محل اقامت تیم ملی کلمبیا در جام جهانی 2018 روسیه

2safar

منطقه تاتارستان، شهر کازان و مجموعه تفریحی و ورزشی کازان محل اقامت تیم ملی کلمبیا در خلال تورنمنت جام جهانی 2018 روسیه خواهد بود. مجموعه تفریحی ورزشی کازان در 30 کیلومتری غرب پایتخت منطقه کازان قرار گرفته، که در نزدیکی منطقه ی محافظت شده و پارک ملی سوویاژسک (Sviyazhsk)و همچنین در منطقه منتهی به سه رودخانه ی ولگا، سولیتسا(Sulitsa) و سویاگا (Sviyaga) قرار دارد. هتل دژا وو(Déjà Vu) بخشی این مجموعه به شمار می رود که با 95 اتاق میزبان بازیکنان و کادر همراه تیم ملی کلمبیا خواهد بود. این مجموعه از امکانات مختلفی چون، استخر، زمین گلف، بیلیارد، بولینگ، سونا، سالن کنفرانس و دیگرموارد مورد نیاز برخوردار است.

2safar

محل تمرین تیم ملی کلمبیا نیز در نزدیکی هتل اقامت آنها قرار دارد. مجموعه سوویگا، با امکانات ورزشی متنوع محل تمرین و آمادگی تیم ملی کلمبیا در خلال تورنمنت جام جهانی 2018 روسیه خواهد بود، این مجموعه علاوه بر زمین تمرین و امکانات ورزشی از دفاتر، مراکز رسانه، VIP ، محل استراحت و یک رستوران برخوردار است.