تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه - سوئیس

تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه

سوئیس

پیشینه ی حضور در جام جهانی

تیم ملی سوئیس پس از غلبه بر تیم ملی ایرلند شمالی در مسابقه ی پلی آف مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه ی اروپا، راهی روسیه شد.

2safar

. این کشور تا کنون 10 بار در ادوار مختلف جام های جهانی حاضر بوده است و اولین حضورش نیز به جام جهانی 1934 ایتالیا باز می گردد که در مرحله ی یک چهارم نهایی آن مسابقات با باخت در مقابل تیم ملی چک اوسلواکی از دور مسابقات کنار رفت. در جام جهانی 1938 فرانسه عملکرد مشابهی نسبت به جام جهانی قبل داشت و در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات پس از پیروزی بر تیم ملی آلمان با باخت در مقابل تیم ملی مجارستان حذف شد. تیم ملی سوئیس در جام جهانی 1950 برزیل تنها در مرحله ی گروهی مسابقات حاضر بود.

2safar

جام جهانی 1954 در خود کشور سوئیس برگزار شد و این تیم تنها توانست از گروه خود صعود کند و در مرحله بعد هم در مقابل تیم ملی اتریش متحمل باخت 7-5 شد و از جام خداحافظی کرد. سوئیس در جام های جهانی 1962 شیلی و 1966 انگلستان هم تنها در مرحله گروهی حضور داشت و بعد از این جام، برای حضور دو باره در جام جهانی تا جام جهانی 1994 آمریکا منتظر ماند.

2safar

در جام جهانی 1994 نیز با یک پیروزی، یک تساوی و یک باخت راهی مرحله یک شانزدهم نهایی شد و در این مرحله توسط تیم ملی اسپانیا از دور مسابقات خارج شد. تیم ملی سوئیس در جام های جهانی 2006 آلمان،2010 آفریقای جنوبی و 2014 برزیل نیز حاضر بود که نتیجه ایی بهتر از حضور در مرحله یک شانزده نهایی مسابقات در جام های جهانی 2006 و 2014 کسب نکرد.

2safar

تیم ملی سوئیس در حال حاضر در مکان 6 ام رده بندی فیفا قرار دارد و این تیم در قرعه کشی جام جهانی 2018 نیز در گروه E مسابقات در کنار تیم های برزیل، صربستان و کاستاریکا قرار گرفته است.اولین دیدار سوئیس در روسیه، 17 ژوئن با تیم ملی برزیل خواهد بود که در استادیوم روستوف آرنای شهر روستوف برگزار می شود. در دیدار بعد سوئیس 22 ژوئن در استادیوم کالینینگراد شهر کالینینگراد به مصاف تیم ملی صربستان می رود و آخرین مسابقه گروهی تیم ملی سوئیس نیز 27 ژوئن با تیم ملی کاستاریکا در استادیوم نیژنی نووگورود آن شهر برگزار می شود.

محل اقامت تیم ملی سوئیس در جام جهانی 2018 روسیه

2safar

تیم ملی سوئیس در استراحتگاه شهر تولیاتی در سواحل رود ولگا در منطقه ی اوبلاست سامارا اقامت می کند. این مجموعه ی تفریحی در کنار رود ولگا قرار دارد و در سال 1737 ایجاد شده است. در ابتدا نام این شهر استاوروپل- اون- ولگا بود. مجموعه تفریحی تولیاتی با امکانات و تجهیزات مدرن میزبان تیم ملی سوئیس خواهد بود. این هتل از سالن بدنسازی، سونا، استخر شنا، جکوزی، رستوران و منظره بسیار زیبا برخوردار است و همچنین تیم ملی سوئیس هم می تواند از استادیوم 16 هزار نفری تروپدو برای آماده سازی خود در تورنمنت جام جهانی 2018 روسیه استفاده کند.