تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه - ایسلند

تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه

ایسلند

تیم ملی ایسلند پس از حضور در مرحله نهایی جام ملت های اروپای سال 2016، شگفتی ساز آن دوره از مسابقات بود، این تیم با صعود از گروه خود و حضور در مرحله ی یک چهارم نهایی به مصاف تیم ملی انگلستان رفت و با شکست این تیم پر آوازه در این مرحله، شگفتی خود را تکمیل و به مرحله ی نیمه نهایی آن مسابقات رسید.

2safar

پس از شگفتی تیم ملی ایسلند در جام ملت های 2016 اروپا ، صعود این تیم به جام جهانی 2018 روسیه، خبر از قدرت این تیم و اتفاقی نبودم آن شگفتی داد.

2safar

این تیم هم اکنون در رتبه ی 22 ام رده بندی فیفا قرار دارد و در قرعه کشی مسابقات جام جهانی 2018 در مسکو، در گروه D قرار گرفت، ایت در این گروه باید در مرحله گروهی به مصاف تیم های آرژانتین، کرواسی و نیجریه برود.

2safar

اولین دیدار تیم ملی ایسلند در چارچوب مسابقات گروهی جام جهانی 2018 روسیه، با تیم ملی آرژانتین خواهد بود. این دیدار 16 ژوئن در استادیوم اسپارتاک شهر مسکو برگزار می شود.22 ژوئن نیز تاریخ دومین دیدار تیم ملی ایسلند با تیم ملی نیجریه است و محل برگزاری این دیدار نیز در استادیوم ولگوگراد شهر ولگو گراد خواهد بود. آخرین دیدار تیم ملی ایسلند در این مرحله از مسابقات، با تیم ملی کرواسی است که در استادیوم روستوف شهر روستوف –اون- دون برگزار می شود.

2safar

جام جهانی 2018 روسیه، یکی از فراموش نشدنی ترین اتفاقات ورزشی کشور ایسلند به شمار می رود، جام جهانی فوتبال به عنوان ویترین فوتبال، عرصه ی بی نظیری برای به نمایش گذاردن تیم های مختلف خواهد بود و ایسلند با توجه به درخشش در جام ملت های 2016 اروپا، چشم های بسیاری از کارشناسان، علاقه مندان و هواداران فوتبال را به خود جلب خواهد کرد.

محل اقامت تیم ملی ایسلند در خلالی برگزاری جام جهانی 2018 در روسیه

2safar

تیم ملی ایسلند در خلال برگزاری جام جهانی 2018 روسیه، در مجتمع تفریحی – ورزشی نادِژدا(Nadezhda) در شهر گلن دژیک (Gelendjik) اقامت خواهد داشت. این شهر در منطقه ی کراسنودار و در ساحل دریای سیاه قرار دارد و در دامنه ی کوه مارکوتخ و مجاور بندر گلن دژِک جای گرفته است. رطوبت در این شهر کم بوده و وزش باد نیز هوای این شهر را مطبوع می کند. هتل و مجتمع تفریحی این شهر در 250 کیلومتری شمال غربی سوچی است، که از امکانات رفاهی و تفریحی مختلفی برخوردار است.

2safar

استادیوم الیمپ نیز محل تمرینی تیم ملی ایسلند خواهند بود که در نزدیکی هتل محل اقامت این تیم قرار دارد. این استادیوم به منظور استفاده در جام جهانی 2018 روسیه مورد بازسازی قرار گرفت و تمامی تغیرات نیز براساس استاندارد های فیفا صورت گرفت.