تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه - استرالیا

تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه - استرالیا

پیشینه ی استرالیا در ادوار مختلف جام های جهانی

استرالیا به عنوان سی و یکمین تیم، راهی مرحله نهایی جام جهانی 2018 در روسیه شد، این تیم با پیروزی بر تیم ملی سوریه به عنوان نماینده ی آسیا به مرحله ی پلی آف رسید و در نهایت با پیروزی بر تیم ملی هندوراس با نتیجه ی 3 بر 1 توانست سهمیه ورود به جام جهانی 2018 را کسب کند.

2safar

تیم ملی استرالیا تا کنون در چهار دوره ی جام جهانی شرکت داشته است که سابقه ی اولین حضور این کشور در ادوار جام جهانی به سال 1974 باز می گردد. این کشور در دو دوره ی اخیر جام جهانی نیز به عنوان یکی از سهمیه های آسیا در مسابقات جام جهانی حضور داشته است.

2safar

استرالیا در رده بندی فیفا در جایگاه سی و نهم قرار دارد و از سال 2010 به عنوان یکی از تیم های حاضر در کنفدراسیون آسیا در مراحل مقدماتی جام جهانی شرکت می کند. بهترین عملکرد این کشور در ادوار جام های جهانی به جام جهانی 2006 آلمان باز می گردد، که توانست با صعود از گروه خود به جمع 16 تیم برتر جام راه یابد.

2safar

تیم ملی استرالیا در کنار تیم های ملی فرانسه، دانمارک و پرو در گروه C مسابقات قرار گرفته است. این کشور در اولین مسابقه ی خود در خلال تورنمنت جام جهانی 2018 در 16 ژوئن در استادیوم کازان آرنای شهر کازان به مصاف فرانسه می رود، در 21 ژوئن هم در استادیوم شهر سامارا (سامارا آرنا) با تیم ملی دانمارک مسابقه می دهد و در آخرین مسابقه ی گروهی خود در این مرحله نیز در 26 ژوئن در استادیوم فیشت شهر سوچی با تیم ملی پرو رقابت می کند.

محل اقامت تیم ملی استرالیا در روسیه

محل تمرین باشگاه هاکی روی یخ آق بارس در شهر کازان

2safar

محل اقامت تیم ملی استرالیا در شهر کازان روسیه، مجموعه ای ورزشی و تفریحی به شمار می رود که از هتل و چندین ساختمان اداری و آموزشی تشکیل شده است. علاوه بر آن، این مجموعه ورزشی از سالن های بدنسازی، زمین تمرین، سالن ماساژ، اتاق کنفرانس و زمین تنیس نیز برخوردار است. همچنین در کنار مجموعه آموزشی- ورزشی آق بارس، استادیوم ترودویی رِسِروی (TrudovyeReservy) هم قرار دارد که محل تمرین تیم ملی استرالیا نیز به شمار می رود. این استادیوم به منظور استفاده در جام جهانی 2018، بر اساس معیار های فیفا به طور کامل مورد بازسازی قرار گرفت. آدرس محل تمرین و اقامت تیم ملی استرالیا در شهر کازان نیز خیابان اولیتسا کارل مارکس 71 می باشد.