تیم حاضر در جام جهانی 2018 روسیه - آلمان

تیم حاضر در جام جهانی 2018 روسیه

آلمان

پیشینه و عناوین قهرمانی

اگر بخواهیم تیم های حاضر در ادوار مختلف جام جهانی را بر اساس مقام و عناوین رتبه بندی کنیم،بی گمان تیم ملی آلمان پر افتخار ترین تیم در تمامی ادوار جام جهانی است. هر چند تیم ملی برزیل با 5 عنوان بیشترین تعداد قهرمانی در جام های جهانی دارد، اما این تیم ملی آلمان است که با 8 بار حضور در مسابقه ی فینال دارای 4 عنوان قهرمانی و 4 عنوان نایب قهرمانی است، این تیم 4 عنوان سومی و یک عنوان چهارمی را نیز در کارنامه ی خود دارد.

2safar

تیم ملی آلمان در کنار تیم ملی ایتالیا 18 بار در جام جهانی شرکت داشته اند. این کشور برای اولین بار در جام جهانی 1934 ایتالیا حاضر شد و به مقام سومی مسابقات رسید. در جام جهانی 1954 سوئیس، برای اولین بار با شکست تیم ملی مجارستان توانست قهرمان جام جهانی شود.

2safar

بی گمان یکی از بحث بر انگیز ترین مسابقات ادوار مختلف جام جهانی فینال جام جهانی 1966 انگلستان است که در مسابقه ی فینال با گل مشکوک تیم ملی انگستان، آلمان ها نایب قهرمان مسابقات شدند. دومین قهرمانی تیم ملی آلمان در جام 1974 در کشور ش بدست آمد، که در مسابقه ی فینال با نتیجه ی 2 بر 1 بر تیم ملی هلند پیروز شد.

2safar

تیم ملی آلمان در جام جهانی 1982 اسپانیا به مسابقه ی فینال رسید، اما در آن دیدار مغلوب ایتالیا شد. در جام جهانی 1986 نیز فینال رفت و این بار نیز نتوانست عنوان قهرمانی را کسب کند و با نتیجه ی 3-2 از آرژانتین شکست خورد. اما در سومین حضور پیاپی در فینال و در جام جهانی 1990 ایتالیا با شکست آرژانتین و گرفتن انتقام دوره ی گذشته سومین عنوان قهرمانی جام جهانی را بدست آورد.

2safar

جام جهانی 2002 کره جنوبی و ژاپن عرصه دیگری برای حضور ژرمن ها در فینال شد، که با شکست از برزیل دستشان از قهرمانیکوتاه ماند. جام جهانی 2014 برزیل میدان تاخت و تاز آلمان ها شد و با شکست 7-1 برزیل به فینال رسید و در مسابقه ی فینال هم با شکست آرژانتین چهارمین عنوان قهرمانی خود را کسب کرد.

2safar

تیم ملی آلمان هم اکنون در جایگاه اول رده بندی فیفا قرار دارد و در قرعه کشی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه نیز در کنار تیم های سوئد، مکزیک و کره جنوبی در گروه F مسابقات قرار گرفت. تیم ملی آلمان به عنوان یکی از مدعیان همیشگی جام جهانی، 17 ژوئن در استادیوم لوژنیکی شهر مسکو به مصاف مکزیک می رود، 23 ژوئن در استادیوم فیشت شهر سوچی با سوئد دیدار خواهد داشت و 27 ژوئن نیز تاریخ آخرین دیدار تیم ملی آلمان در مرحله گروهی با کره جنوبی است.

محل اقامت تیم ملی آلمان در روسیه

2safar

تیم ملی آلمان، در 16 کیلو متری جنوب غربی مسکو و کنار رودخانه ی دسن(Desna)، در مجتمع واتوتینکی (Vatutinki) اقامت خواهند داشت. این مجموعه تفریحی لذت بخش، دارای امکانات تفریحی و ورزشی نظیر استخر، زمین تنیس، سونا و جکوزی، زمین پینت بال و بیلیارد است.

2safar

که زمین تمرین و مجتمع ورزشی CSKA هم به منظور آماده سازی تیم ملی آلمان در اختیار آنان خواهد بود، این مجموعه ورزشی به منظور میزبانی از تیم های حاضر در جام جهانی 2018 بر اساس استاندارد های فیفا بازسازی و آماده شده و دارای تجهیزان و مراکز پزشکی نیز می باشد.