تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه -کاستاریکا

تیم های حاضر در جام جهانی 2018 روسیه- کاستاریکا

پیشینه ی تیم ملی کاستاریکا در ادوار جام جهانی

تیم ملی کاستاریکا پس از تیم ملی مکزیک دومین تیم منطقه کونکاکاف بود که توانست جواز حضور در مرحله ی نهایی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه را کسب کند.

2safar

کاستاریکا تا کنون 4 بار در ادوار جام جهانی حضور داشته است. این تیم در جام جهانی 1990 برای اولین بار توانست به مرحله نهایی مسابقات جام جهانی صعود کند و بهترین نتیجه تیم ملی کاستاریکا در جام جهانی نیز، حضور در محله یک چهارم نهایی مسابقات جام جهانی 2014 برزیل است، که در این مرحله در ضربات پنالتی نتیجه ی بازی را به تیم هلند واگذار کرد. کاستاریکا هم اکنون در جایگاه 26 ام رنکینگ فیفا قرار دارد و در قرعه کشی مرحله نهایی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه نیز در کنار تیم های ملی برزیل، سوئیس و صربستان در گروه E مسابقات قرار گرفته است.

2safar

تیم ملی کاستاریکا 17 ژوئن در اولین دیدار خود در تورنمنت جام جهانی 2018 در استادیوم سامارا آرنای شهر سامارا به مصاف صربستان می رود، 22 ژوئن نیز در استادیوم سنت پترزبورگ شهر سنت پترزبورگ به مصاف برزیل پر آوازه خواهد رفت، آخرین دیدار کاستاریکا در چارچوب مسابقات گروهی جام جهانی 2018 نیز با تیم ملی سوئیس در 27 ژوئن در استادیوم شهر نیژنی نووگورود است.

محل اقامت تیم ملی کاستاریکا در روسیه

2safar

تیم ملی کاستاریکا درخلال تورنمنت جام جهانی 2018 در هتل هیلتون شهر سنت پتربورگ اقامت خواهد داشت. این هتل با موقعیتی بسیار مناسب یکی از مجلل ترین هتل های شهر سنت پتربورگ به شمار می رود که از 169 اتاق این هتل 65 اتاق آن را اتاق های لوکس تشکیل می دهند. این هتل در نزدیکی نمایشگاه بین المللی و معروف شهر سنت پترزبورگ قرار دارد، همچنین محل اقامت تیم ملی کاستاریکا در 6 کیلومتری فرودگاه بین المللی پولکوا (Pulkovo) نیز واقع شده است.

2safar

هتل هیلتون به برخی از مکان های معروف و دیدنی شهر نیز دسترسی آسانی دارد، از جمله ی این مکان ها و نقاط مورد توجه می توان به کاخ کاترین در پوشکین و همچنین به کاخ و مجموعه پارک پترودورست (Petrodvorets) اشاره کرد. در محل اقامت تیم ملی کاستاریکا، چندرستوران، کافه و اتاق کنفرانس نیز وجودارد، همچنین هتل هیلتون از از امکانات تفریحی و ورزشی چون، استخر سرپوشیده، استخر آب گرم،مراکز بهداشتی 24 ساعته نیز برخوردار است.

2safar

استادیوم المپیتس (Olimpiets) در پاولوسک نیز به عنوان محل تمرین تیم ملی کاستاریکا در نظر گرفته شده است. این مجموعه ی آموزشی- ورزشی شامل زمین تمرین با چمن طبیعی، اتاق ریکاوری، سالن بدنسازی و دیگر امکانات مورد نیاز تیم ملی کاستاریکا می باشد. آدرس هتل هیلتون در شهر سنت پترزبورگ نیز در منطقه ی لنین گراد، خیابان شوشاری در حوزه ی پولکوسکوی خیابان شوسه پتربورگسکوی 62 ساختمان 1 است و محل تمرین این تیم هم در اولیتسای گوسپیتالنایا 24 - پاولووسک در منطقه لنین گراد می باشد.