توصیه هایی برای اقامت در هتل های All-inclusive برای زوج ها - قسمت دوم

توصیه هایی برای اقامت در هتل های All-inclusive برای زوج ها - قسمت دوم

هتل های All-inclusive یک تعطیلات عالی را برای شما ارمغان می آورند و بهترین امکانات رفاهی را در اختیار شما می گذارند. برای زوج ها انتخاب چنین هتل هایی چه برای ماه عسل، چه سالگرد ازدواج و چه در دوران میانسالی می تواند ایده آل باشد. در این مقاله باید و نباید های مربوط به هتل های All-inclusive را با شما در میان می گذاریم تا به کار بستن آن ها حداکثر لذت و استفاده را از تعطیلات خود ببرید.

به موقع چک اوت کرده و درخواست زمان اضافه نکنید.

اگر چه در هتل های معمولی درخواست چک اوت دیرهنگام توصیه شده و اغلب به راحتی پذیرفته می شود، در هتل های All-inclusive داستان فرق می کند. پیش فرض بر این است که هر ساعتی که شما بیشتر در این هتل ها می مانید بیشتر از امکانان بی شمار آن بهره مند می شوید و بنابراین شارژ هر ساعت اضافه ماندن در هتل های All-inclusive قابل توجه است و اصلاً به صرفه نمی باشد. معمولاً هتل ها به ازای هر نفر و هر یک ساعت اضافه 20 دلار شما را شارژ خواهند کرد. بنابراین به عنوان یک زوج، تنها با دو ساعت بیشتر ماندن در هتل 80 دلار شارژ می شوید.

2safar

از گشت ها و اردو های هتل استفاده کنید.

هیجان انگیز ترین امکان هتل های All-inclusive بر خلاف تصور اغلب مردم غذاها و نوشیدنی های متنوع اش نیست. گشت های تفریحی که این هتل ها برگزار می کنند بعضاً بهترین ویژگی آن ها محسوب می شود. تمام طول تعطیلات خود را در فضای هتل نمانید و تا جایی که می توانید در این گشت ها شرکت کنید و خاطراتی برای همه ی عمر برای خود ذخیره نمایید. به خصوص برای زوج ها چنین گشت و گزار هایی خیلی لذت بخش است. مسافر های بچه دار به خاطر بچه ها هم که شده مجبورند در فضای هتل بمانند، اما شما از آزادی خود استفاده کنید.

2safar

از زندگی شبانه ی هتل کمال استفاده را ببرید.

شما مجبور نیستید هنگام اقامت در این هتل های عالی و مفرح شب ها زود به رخت خواب بروید. یکی از ویژگی های مثبت و هیجان انگیز این هتل ها بار، کلاب و زندگی شبانه ای است که برای مهمانان خود فراهم می آورند. به این صورت مهمانان مجبور به ترک هتل و رفتن به مرکز شهر برای خوش گذرانی تا دیر وقت شب نیستند. معمولاً در هتل های All-inclusive هر شب پارتی برگزار می شود و رقص و پایکوبی تا ساعت ها پس از نیمه شب ادامه دارد. برخی هتل های ساحلی بیچ پارتی برگزار می کنند که بسیار شاد و لذت بخش است. زوج ها این امکان را دارند که به راحتی و تا جایی که می توانند از زندگی شبانه و جشن هایی که در هتل برگزار می شود استفاده کنند.

2safar

با برنامه های روزانه ی هتل آشنا شده و فعالیت مورد نظر خود را پیدا کنید.

هتل های All-inclusive فعالیت های تفریحی و ورزشی متنوعی در طول روز تدارک می بینند. سعی کنید از همان آغاز اقامت خود در هتل با مطالعه ی بروشور ها یا صحبت با تور لیدر های هتل با فعالیت های مختلفی که برگزار می شود آشنا شوید. انواع مسابقات ورزشی، کلاس های یوگا و ایروبیک، ماساژ و اسپا تنها بخشی از فعالیت های روزانه ی هتل است.

2safar