توصیه هایی برای اقامت در هتل های All-inclusive برای زوج ها - قسمت اول

توصیه هایی برای اقامت در هتل های All-inclusive برای زوج ها - قسمت اول

هتل های All-inclusive یک تعطیلات عالی را برای شما ارمغان می آورند و بهترین امکانات رفاهی را در اختیار شما می گذارند. برای زوج ها انتخاب چنین هتل هایی چه برای ماه عسل، چه سالگرد ازدواج و چه در دوران میانسالی می تواند ایده آل باشد. در این مقاله باید و نباید های مربوط به هتل های All-inclusive را با شما در میان می گذاریم تا به کار بستن آن ها حداکثر لذت و استفاده را از تعطیلات خود ببرید.

2safar

هتل های +21 را انتخاب کنید.

پیش از هرچیز بدانید پدر و مادر ها عاشق این هتل ها هستند چون می توانند بچه ها را به مهد کودک و مرکز بازی هتل بسپارند و خودشان استراحت کنند. البته بچه ها همیشه در سالن بازی مخصوص خود نیستند و اغلب اوقات دور و بر والدین می چرخند و با سر و صدای زیاد به بازی مشغول می شوند.

به عنوان زوجی که بدون فرزند سفر می کنید، تا جایی که امکان دارد از هتل هایی که مهمانان بچه دار در آن جا زیاد هستند پرهیز کنید. به طور کلی فضای چنین هتل هایی به اندازه ی هتل های +21 هیجان انگیز نیست. لازم است بدانید سفر به جایی که پر از نوجوان است حتی از فضاهای پر از بچه نیز بدتر می باشد. نوجوانان عادات مخصوص به خود را دارند و کار ها و رفتار هایشان به ندرت برای دیگران جالب است. با انتخاب هتل های +21 خود را از همنشینی با هر دو گروه سنی کودکان و نوجوانان خلاص کنید و در فضایی که فقط بزرگسالان وجود دارند نهایت لذت را از سفرتان ببرید. اگر تا کنون از وجود چنین هتل هایی اطلاع نداشتید از این به بعد در انتخاب هتل All-inclusive این مورد را خیلی جدی در نظر بگیرید.

2safar

از سرویس اتاق استفاده کنید.

در این هتل ها سرویس اتاق هزینه ی اضافی ندارد، پس تا می توانید با خود مانند یک ملکه یا پادشاه رفتار کرده و با سفارش سرویس اتاق رفاه و تجمل را در همه ی ابعاد آن احساس کنید. البته از قبل و موقع چک این هتل از وجود سرویس رایگان اتاق اطمینان حاصل کنید چون تمام هتل های All-inclusive چنین امکانی در اختیار مهمانان خود قرار نمی دهند، اما هتل های لوکس معمولاً سرویس اتاق رایگان دارند.

2safar

شما هزینه ی زیادی برای اقامت در چنین هتلی پرداخته اید پس حسابی خود را تحویل بگیرید. یک پیتزای لذیذ یا یک استیک داغ با یک تلفن درب اتاق شما تحویل داده می شود. یکی از وعده هایی که خوردن آن در اتاق خیلی لذت بخش است وعده ی صبحانه است. مخصوصاً اگر اتاق یا سوئیت شما یک بالکن اختصاصی با چشم اندازی دلپذیر دارد به جای خوردن غذا در رستوران شلوغ و پر سر و صدای هتل، سرویس اتاق را سفارش داده و در آرامش کامل در بالکن غذا بخورید. حتی بعضی هتل ها سرویس اتاق رایگان 24 ساعته دارند، یعنی اگر نصفه شب بیدار شدید و هوس یک کیک شکلاتی کردید، کافی است تلفن را برداشته و آن را سفارش دهید.

2safar