تفریحات رایگان در گران ترین شهر های دنیا

تفریحات رایگان در گران ترین شهر های دنیا

اگر شما هم مثل اکثر مردم دنیا تحت تأثیر رکود اقتصادی قرار گرفته اید و از سفر کردن به شهرهای گران قیمت دنیا بیم دارید، ما نگرانی شما را درک می کنیم، اما ما در 2Safar به شما توصیه می کنیم به هر نقطه ای که مایل هستید سفر کنید و از هزینه ها ترس نداشته باشید. خوشبختانه هنوز تفریحات رایگان فراوانی در تمام دنیا وجود دارد و بسیاری از شادی ها و لذات زندگی همچنان رایگان است. در این مقاله برخی از این تفریحات رایگان را در گران ترین شهرهای دنیا به شما معرفی می کنیم.

1. نیویورک

در شهر نیویورک یا سیب بزرگ تفریحات رایگان فراوانی می توان انجام داد. می توانید در یکی از بهترین پارک های دنیا، سنترال پارک قدم بزنید و از مناظر دلفریب پارک و هوای تمیزش در دل نیویورک نهایت لذت را ببرید یا می توانید به باغ های نزدیک کاخ بلوِدره در همان سنترال پراک بروید که مانند یک رؤیاست. دوستداران گجت ها و تکنولوژی های روز می توانند از لابرتوار شگفت انگیز سونی دیدن کنند و از تور رایگان این مرکز استفاده کرده و با سیر و سفری در جدیدترین و بروز ترین تکنولوژی های دنیا، تجربه ای جذاب داشته باشند.

2safar

2. لندن

اگرچه برخی جاذبه های توریستی لندن گران قیمت هستند، اما یکی از بهترین مشخصات این پایتخت معروف رایگان بودن بیشتر موزه های آن است. طبیعت دوستان می توانند از موزه ی تاریخ طبیعی دیدن کنند. برای دوستداران علم و هنر نیز موزه های رایگان و بسیار دیدنی در لندن وجود دارد.

2safar

3. پاریس

پاریس شهری گران قیت است و این را تمام توریست ها می توانند شهادت دهند اما بازدید از بسیاری از معروف ترین بنا ها و اماکن این شهر رایگان است. مثلاً ورود به کلیسای با شکوه نتردام رایگان است. بوییدن عطر بیاد ماندنی رزهای موزه ی عطر که محل اقامت ناپلئون سوم بوده است و یا قدم زدن در ساحل رودخانه ی سن و تماشای منظره نفسگیرش از بهترین تفریحات شهر پاریس است که هیچ هزینه ای ندارد.

2safar

4. توکیو

حتی نام توکیو مردم را به فکر هزینه های بالای سفر به آن می اندازد اما باید بدانید همه ی تفریحات در توکیو گران قیمت نیست. مثلاً بازدید از پارک یویوگی در یک روز یکشنبه و تماشای نمایش های رایگان و با کیفیت پارک به توریست ها توصیه می شود. در واقع پارک یو یوگی و تفریحات رایگان آن به قدری راضی کننده است که از بهترین اماکن توریستی توکیو محسوب می شود.

2safar

5. لس آنجلس

لس آنجلس یک شهر سینمایی است که بیشتر تفریحات آن به نوعی با سینما گره می خورد. خیابان وام آف فیم در بلوار هالیوود از معروف ترین خیابان های دنیاست که در آن به افتخار هر یک از افراد مشهور ستاره ای در پیاده رو تعبیه شده است. در این خیابان فروشگاه های توریستی وجود دارد و نمایش های خیابانی دیدنی، نوازندگان دوره گرد و حال و هوایی منحصر به فرد موجب می شود با خاطره ای شاد و البته بدون پرداخت هزینه این خیابان را ترک کنید. محله ی ونیز که شباهت زیادی به ونیز ایتالیا دارد از دیگر دیدنی های رایگان لس آنجلس است و ساحل زیبایی به همین نام در نزدیکی آن قرار دارد.

2safar