تعطیلات هنری، بهترین مناظر دنیا برای نقاشی

تعطیلات هنری، بهترین مناظر دنیا برای نقاشی

آیا دوست دارید تعطیلات خود را با فعالیت دیگری ترکیب کنید و دورانی مفید و سازنده را بگذرانید؟ چنان چه هنرمند هستید و به نقاشی علاقه مندید بدون بوم نقاشی خود سفر نکنید. خود سفر منبع الهام برای خلق آثار هنری جدید است. در این مقاله بهترین مقصد های دنیا را برای تعطیلات هنری و کشیدن نقاشی به شما معرفی می کنیم. حتی اگر نقاش نیستید باز هم خواندن این مقاله در انتخاب مقصد سفر های بعدی به شما کمک خواهد کرد. با ما همراه باشید.

آندالوچیا، اسپانیا

شاید ندانید که چیزی به نام سافاری نقاشی وجود دارد. در جنوب اسپانیا این سافاری توسط دانشجوی سابق آکادمی سلطنتی، سیمون بکمن برگزار می شود. او پنج کلبه ی زیبای کشاورزی را در بالای کوه در پارک ملی سیرا ماریا- لس ولز تبدیل به مهمان پذیر هنری کرده است و تعطیلات هنری مختلفی از جمله سافاری نقاشی برای هنرمندان ارائه می دهد.

او بهترین مناظر اطراف برای نقاشی را می شناسد و شما را به آن ها هدایت خواهد کرد. علاوه بر نقاشی، شما می توانید از غذاهای لذیذ محلی لذت ببرید. هزینه ی یک دوره ی سه روزه در این مهمانپذیر شامل محل اقامت، وعده های غذا، ترانسفر و شهریه می شود. میزان هزینه سفر سه روزه 700 یورو و سفر یک هفته ای 1500 یورو است. فرودگاه های نزدیک این محل گرانادا، آلمیرا، مورسیا و آلیکانت هستند.

2safar

توسکانی، ایتالیا

مرکز هنری وراچیو در در قله ی تپه های کاسول دلسا کلاس های هنری برگزار می کند. این کلاس ها بسیار پرطرفدار هستند و زود پر می شوند، بنابراین اگر قصد حضور در این دوره ها را دارید از مدتی قبل رزرو کنید. این مرکز دو استودیوی نقاشی و یک استودیوی مجسمه سازی دارد و طیفی از کلاس های دو هفته ای بین ماه های می تا اکتبر را ارائه می دهد.

2safar

نایجل کانستام، مالک این مرکز خود کلاس های مجسمه سازی را اداره می کند و جلساتی در باره ی تاریخچه ی هنر توسکانی نیز برگزار می نماید. کلاس های نقاشی توسط هنرمندان مهمان اداره می شود و کلاس ها شامل آبرنگ، رنگ روغن، طراحی و نقاشی از مناظر طبیعی است. مرکز شامل اتاق های یک نفره و دو نفره ی مدرن یا روستایی برای اقامت هنرمندانمی باشد. قیمت ها از 830 یورو برای هر نفر به مدت دو هفته آغاز می شود که شامل شهریه و اقامت است. نزدیک ترین فرودگاه ها به این کلاس هنری فلورانس و پیزا هستند.

2safar

مراکش

در شمال آفریقا مناظر متفاوتی وجود دارد که برای هنرمندان نقاش بسیار الهام بخش است. تعطیلات هنری در این کشور یک ماجراجویی واقعی است. خانه های روستایی سنتی، بازارهای بِربِر و کوه های اطلسو به علاوه تجربه ی آشپزی غذاهای مراکشی کاس کاس و چای نعنایی همه و همه لذت بخش هستند. هر هفته کلاس در این مجموعه 1189 دلار هزینه دارد که شامل هزینه های غذا، ترانسفر، شهریه و راهنما می شود. این مجموعه سفرهایی هنری به یونان، ایتالیا، اسپانیا، مالت و هند را نیز برگزار می کند.

2safar

کرالا، هند

کلاس های هنری کرالا فضایی بسیار آرامش بخش برای هنرمندان فراهم می کند. مردابی آرام، کوهستان، مزرعه ی چای و حیات وحش برای الهام بخشیدن به هنرمندان عالی هستند. تعطیلات در این منطقه ده روزه است و بنابراین هنرمندان زمان کافی برای استفاده از تمام این امکانات را خواهند داشت.

2safar