تعطیلات ایده ال برای شما بر اساس ماه تولدتان

تعطیلات ایده ال برای شما بر اساس ماه تولدتان

آیا از دسته کسانی هستید که در تعطیلات برای چتر بازی به استرالیا می روند یا اینکه یک هفته تمام در مکانی آرام به استراحت می پردازند؟ پاسخ به این سوال در صورت فلکی شما نهفته است!

برج حمل (فروردین، 21 مارچ تا 19 آوریل)

2safar

برای یک متولد برج حمل، تعطیلات الزاماً دراز کشیدن در آفتاب نیست. یک متولد برج حمل از فعالیت های هیجان انگیز لذت می برد. آن ها نیاز دارند تمام انرژی شان را در تعطیلات بیرون بکشند تا سرحال و قبراق بر سر کار و زندگی باز گردند. بنا بر نظر یک ستاره شناس، تعطیلات پر جنب و جوش با ذات پرانرژی متولدین برج حمل سازگارتر است. مجتمع های ALL INCLUSIVE با امکانات ورزشی در فضای باز در مناطق حاره ای همچون هاوایی و کاراییب انتخاب مناسبی برای متولدین این برج است. چه صخره نوردی باشد و چه موج سواری، یک متولد برج حمل برای هر فعالیتی آمادگی دارد!

برج ثور (اردیبهشت، 20 آوریل تا 20 می)

2safar

درهر نوع تعطیلاتی، بهتر است که با متولد برج ثور شاهانه برخورد شود. آن ها دوست دارند تر و خشک شوند وبنابراین در مکان های آشنا بیشترین حس راحتی را دارند. ستاره شناس ها می گویند که متولدین برج ثور موجوداتی خانگی هستند، بنابراین برای تعطیلات دوست دارند آسایش شان حفظ شود. تعطیلات در خانه یا در مکان های بومی و مجتمع های تفریحی زیبا یا سفری توام با ولخرجی به پاریس در حالیکه انواع امکانات برای آن ها فراهم باشد برای متولدین برج ثور مناسب به نظر می رسد. بنابراین متولدین برج ثور چه در خانه بمانند و چه به اروپا پرواز کنند، باید روز مشخصی برای اسپا داشته باشند!

برج جوزا (خرداد، 21 می تا 20 ژوِئن)

2safar

کلید داشتن یک تعطیلات بی نقص برای یک متولد برج جوزا، هرگونه فعالیتی است که ذهن و روح و جسم آن ها را سرشار سازد. متولد برج جوزا جابجایی را دوست دارد و در واقع مقصدی بر روی نقشه نیست که پایش به آنجا نرسد. اما بهترین راه برای لذت بردن آن ها از تعطیلات اینست که ذهنشان مشغول بماند. متولد برج جوزا یک جستجوگر بالفطره است. مهم ترین چیز برای یک متولد برج جوزا اینست که احساس کند ذهنش همواره درگیر قضایاست. بنابراین سفرهایی برای گردش در مناظر با یک راهنمای تور انتخابی عالی است! یک سفر غافلگیر کننده به ایتالیا و رفتن به گالری های هنری چیزی است که یک متولد برج جوزا به آن نه نخواهد گفت!

برج سرطان (تیر، 21 ژوئن تا 22 جولای)

2safar

متولدین برج سرطان سخت سفر ترین انسان ها هستند، با این حال آن ها هم در زندگی نیاز به هیجان دارند. اگر یک متولدبرج سرطان هستید و یکی دو هفته مرخصی دارید این زمان را به دو قسمت تقسیم کنید و نیمی از آن را در سفر و نیمی در خانه سپری کنید. ستاره شناسان می گویند که برج سرطان یکی دیگر از صور فلکی خانه دوست است بنابراین اگرچه که گاهی از فکر سفر رفتن به هیجان می آیند، اما از واقعیت امر چندان لذتی نخواهند برد. سفرهای کوتاهی که خیلی دور از خانه نباشند انتخاب مناسب تری هستند. احتمالا بسیار کم پیش می آید که یک متولد برج سرطان را کوله به پشت در سفر برای جستجوی خویشتن خویش بیابید. ترجیح آن ها سفری کوتاه به والت دیزنی همراه با خانواده است!

برج اسد (مرداد، 23 جولای تا 22 آگوست)

2safar

متولد برج اسد تعریف جدید و متفاوتی از آسایش را عرضه می کند. رضایت برای آن ها کافی نیست، باید غرق در لذت شوند. ستاره شناسان می گویند که متولد برج اسد عاشق سفر است اما به شیوه خودش. پرواز فرست کلاس به یک مقصد جادویی به اندازه خود مقصد برای آن ها جذاب و دلنشین است. وقتی با یک متولد برج اسد سفر می کنید دیدن شکلات روی بالش های اتاق هتل چیز غیر منتظره ای نخواهد بود. وقتی یک متولد برج اسد از سفر سخن می گوید، منظورش انجام کاری لوکس و فوق العاده است. مقصد آن ها هر جا که باشد اتاق هتل شان باید بهترین چشم انداز را داشته باشد!

برج سنبله (شهریور، 23 آگوست تا 22 سپتامبر)

2safar

رفتن به یک تعطیلات واقعی کار بسیار سختی برای یک متولد برج سنبله است. ذهن یک سنبله همواره در حال ارزیابی و حساب و کتاب است. ممکن است زیباترین منظره در پیش روی آن ها باشد اما چشمشان آن را نمی بیند زیرا ذهن خود را در محل کارشان بر جای گذاشته اند. بنابراین وقتی با آن ها به سفر می روید باید مواظب باشید که تبدیل به یک انجام وظیفه دیگر نشود یا اینکه تمام مدت را به کار کردن سپری نکنند! بنابراین باید حواستان باشد که آن ها را از دایره امن خود بیرون بکشید. کارهایی مثل گردش در باربادوس، کوهنوردی در خرابه های اینکاها در مکزیک، سفر در طبیعت آفریقای جنوبی آن ها را از کارهای روزمره شان دور نگه داشته و کاملاً درگیر سفر می کند. هیچ چیز برای یک متولد برج سنبله دیوانه کننده تر از لم دادن در آفتاب نیست. این متولدین را باید از نظر ذهنی و فیزیکی درگیر نگاه داشت.

میزان (مهر، 23 سپتامبر تا 22 اکتبر)

2safar

برج میزان شیفته فرهنگ است. آن ها عاشق تعامل با مردم هستند و همین امر آن ها را آب دیده و انعطاف پذیر می کند. بهترین انتخاب برای یک متولد برج میزان، سفر به شهرهای بزرگ در دیگر نقاط دنیاست. تعطیلات در مناطق گرمسیری برای متولد برج میزان چندان قانع کننده نیست در عوض دیدار از شهری چون برلین برای او جذابیتی دو چندان دارد. ستاره شناسان می گویند که متولد این برج دوست دارد جستجو کند و به تماشای مردم بنشیند. بنابراین آن ها را به مکان هایی پر جنب و جوش با کافه های کنار خیابان و شلوغ ببرید. آن ها عاشق کارهایی هستند مثل خوردن تاپا در بارسلونا، شام در ونیز در کنار رودخانه، خوردن نوشیدنی در سانتورینی هنگام غروب آفتاب در حالیکه به مدیترانه چشم می دوزید و مردم و توریست ها با موسیقی محلی برایتان می رقصند.

برج عقرب (آبان، 23 اکتبر تا 21 نوامبر)

2safar

وقتی اسم سفر به گوش یک متولد برج عقرب می خورد او خود را در قالب یکی از شخصیت های رمان جک لندن می بیند. آن ها بیشترین اشتیاق را برای گردش در حیات وحش و جستجو در عمیق ترین غارها دارند. سفرهایی که برای دیگران سرشار ازترس وحشت است، برای آن ها بیشترین هیجان را دارد. آن ها بدنبال تجربیاتی هستند که روح و جسمشان را به چالش بکشد. آن ها دوست دارند وقتی به خانه برمی گردند داستان تجربیات وحشتناک شان را بازگو نمایند.

کمان دار (آذر، 22 نوامبر تا 21 دسامبر)

2safar

اگر بدنبال بهترین همسفر هستید، متولدین این برج را فراموش نکنید. این صورت فلکی دارای تمایلی ذاتی به سفر و ماجراجویی است. آن ها همیشه دوست دارند به جاهای جدید بروند، چیزهای جدید امتحان کنند، قله هایی نو را فتح کنند و از اقیانوس ها گذر کنند. سخت ترین قسمت سفر کردن با یک متولد برج کمان دار، قانع کردن آن ها برای بازگشت به خانه است! این ها مردمانی هستند که با شما به دیدار سدونا، گرند کنیون یا ماچو پیچو می آیند، کوله پشتی برمی دارند و تا دورترین نقاط هیمالیا همسفرتان می شوند.

برج جدی (دی، 22 دسامبر تا 19 ژانویه )

2safar

اگر برنامه ریزی سفرتان را به دست یک متولد برج جدی سپرده اید، برنامه فشرده و کاملی خواهید داشت. برای متولد این برج سفر باید تا حد امکان غنی باشد. یک متولد جدی تمام موزه ها و مکان های تاریخی را زیر و رو می کند. بهترین برنامه برای آن ها سفرهای تحصیلی است. بنا به نظر ستاره شناسان یک متولد جدی هدفمند و منظم است و باید بداند که در ازای زمانی که صرف می کند چه دستاوردی خواهد داشت. اگر در سفری امکان قرارهای کاری برایشان فراهم باشد بهترین حالت ممکن است. اگر متولدین این برج با کشورهای دیگر داد و ستد تجاری دارند بهترین نوع سفر برایشان سفر به همان کشورهاست.

برج دلو (بهمن، 20 ژانویه تا 18 فوریه)

2safar

متولد برج دلو پیشاپیش فهرست بلند بالایی دارد از کارهایی که می خواهد انجام دهد و جاهایی که می خواهد ببیند. این صورت فلکی همانیست که فرد تحت تأثیرش تمایل دارد همه جور کاری انجام دهد و همه چیز برایش جذاب است. متولد این برج از نوشیدن قهوه در یک کتاب فروشی در بوستون همانقدر لذت می برد که از پیمودن یک کوه در ژاپن. ستاره شناسان می گویند که متولدین برج دلو عاشق ایده ها، مکان ها و انسان های جدیدند. آن ها راحت با دیگران ارتباط برقرار می کنند و ترجیحشان این است که گروهی سفر کنند و به کشف سرزمین های تازه بپردازند.

برج حوت (اسفند، 19 فوریه تا 20 مارچ)

2safar

با توجه به این که نماد متولدین این برج آب است، بهترین نوع تعطیلات برای آن ها سفر به مناطق گرمسیری می باشد. ستاره شناسان معتقدند که متولدین برج حوت یا در واقع همان ماهی ها دوست دارند دراز بکشند و رؤیاپردازی کنند. بنابراین رفتن به ساحل یا کلبه ای در کنار رودخانه سفر ایده الی برایشان به شمار می رود. اگر متولد این برج بخواهد در طول سفر فعالیت هایی انجام دهد، کایاک سواری، موج سواری و پرش از صخره به درون آب مناسب به نظر می رسند. بطور کلی، این ماهی ها دوست دارند همه چیز را آسان بگیرند و در تخیلات خود گم شوند.