رئیس سازمان میراث فرهنگی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت

فرداد پرواز

30 آبان 1396


معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج و روز بسیج مستضعفان، را تبریک گفت.

در پیام علی اصغر مونسان، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صادر شده آمده است:

«هفته بسیج فرصت ارزنده ای است تا به شایستگی، یکی از مواریث ماندگار بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران را گرامی بداریم. بی شک فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفان به عنوان مردمی ترین و اصیل ترین نهاد انقلابی، برآیند نگاه عمیق و پیامبرگونه ایشان به آینده انقلاب اسلامی ایران بوده است. نهادی که خیلی زود به شجره ای طیبه و تنومند، لشکری با اندیشه ای خدایی و تفکری پویا و سازنده تبدیل شد و بزرگترین حماسه ها را در این مرز و بوم رقم زد. رزم آفرینی شجاعانه و ایثارگرانه در هشت سال دفاع مقدس، نقش آفرینی بی بدیل در دوران سازندگی و حضور پربرکت در تمامی صحنه های علمی و فرهنگی و اجتماعی، تصویری از یک نهاد مؤمن و انقلابی، ولایت مدار و هوشیار، نوٖآور و خلاق فراروی چشمان شگفت زده ناظران انقلاب اسلامی در سراسر جهان قرار داده است.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بسیجیانی، که برای حفظ نوامیس ایران و انقلاب اسلامی جان فشانی کردند تا امروز ایرانی سربلند و مقتدر داشته باشیم، فرارسیدن هفته بسیج و پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفان را به رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهوری محترم، ملت بزرگ ایران و بسیجیان بزرگوار تبریک می گویم و برای تمام اعضای خانواده عظیم و معظم بسیج در سراسر ایران اسلامی توفیق خدمت افزون تر در مسیر حفظ و ترویج آرمان های والای انقلاب اسلامی آرزومندم.


tnews.ir