تاپ ترین شهرهای تمیز دنیا

فرداد پرواز

این شهرها تمیزترین شهرهای جهان هستند بسیار درخشان و تمیز هستند ، پاکیزگی نقش حیاتی برای ایجاد ارزشهای فرهنگی هر طبقه اجتماعی، بشر دوستانه و دیگر امپریالیسم سنتی ایفا کرده است.


تاپ ترین شهرهای تمیز دنیا

اسلو، نروژ (Oslo – Norway )

به عنوان پرجمعیت ترین ، شهر Oslo ، مرکز اقتصادی و دولتی کشور است و به عنوان مرکز تجارت، بانکداری و بخش صنعتی نروژی در نظر گرفته شده است. شهر Beta شهر جهانی 634،000 ساکن دارد در حالی که مناطق متروپولیتن Metropolitan و مناطق شهری Oslo نزدیک به 2.5 میلیون نفر ساکن است.

@val3

وین، اتریش (Vienna – Austria )

واقع در منطقه شمال شرقی کشور وین، پایتخت اتریش است ، اما بزرگترین شهر این ایالت با جمعیت 1،8 میلیون نفر است .با مدیریت فوق العاده و تلاش های مشترک دولت و مردم ، یکی از تمیزترین شهرهای جهان شده است .

@val3

استکهلم سوئد (Stockholm – Sweden )

مرکز سرمایه، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی سوئد استکهلم یکی از پاک ترین شهرهای جهان است. مکانیزم حمل و نقل برجسته آن برای جلوگیری از آلودگی و به حداقل رساندن مصرف سوخت، چشمگیر است.

@val3

کوبه – ژاپن (Kobe – Japan )

Kobe شهر ژاپن یکی دیگر از پاک ترین شهر جهان است، محبوب ترین کشور در سراسر جهان برای پیشرفت تکنولوژی است .

@val3

سنگاپور (Singapore )

واقع در جنوب شرقی آسیا سنگاپور یکی از پیشرفته ترین شهرها با شیوه زندگی پرطرفدار است و نه تنها استانداردهای زندگی شگفت انگیز را ارائه می دهد بلکه دارای فضای سالم و تمیز است.

@val3

فرایبورگ – آلمان (Freiburg – Germany )

شهر فرایبورگ آلمان نیز به عنوان شهر گل در کشور محبوب شناخته شده است. سبزترین شهر جهان دارای باغ های متعدد علفی، پارک ها و دیگر پروژه های سبز برای ایجاد محیط زیست سالم و سازگار با محیط زیست است که در فهرست تمیزترین شهرهای جهان قرار گرفته است.

@val3

آدلاید – استرالیا (Adelaide – Australia )

پایتخت استرالیای جنوبی 1.30 میلیون نفر ساکن است، در حالی که این شهر در نزدیکی رودخانه River Torrens واقع شده است که عمدتا ساکنان Kaurna هستند .

@val3

Zurich ، سوییس (Zurich – Switzerland )

بزرگترین شهر در سوئیس Zurich یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین جاذبه های گردشگری برای اقامت در مکان های مختلف است. با وجود جمعیت کم، این شهر بزرگترین مرکز مالی است .

@val3

لوکزامبورگ (Luxemburg )

شهر لوکزامبورگ Luxemburg در مجاورت رودخانه های Alzette و Pétrusse در جنوب منطقه قرار گرفته است. ثروتمندترین شهر کشور و یکی از محبوب ترین ها است.

@val3

کالگری – کانادا (Calgary – Canada )

بهترین مکان برای اقامت در جهان Calgary است . و تمیزترین شهر در استان آلبرتا Alberta کانادا است .

@val3