تاریخ زیبای هنگ کنگ

فرداد پرواز

موقعیت استراتژیک هنگ کنگ در دلتا رودخانه مروارید و دریای جنوب چین در یکی از شهرهای پر رونق ترین و جهانگردان جهان قرار گرفته است .

@val3


تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

هنگ کنگ، همانطور که امروز می دانیم متولد شد، هنگامی که دولت سلسله چینگ چین در جنگ اول تریاک در سال 1842، هنگامی که جزیره هنگ کنگ را به انگلیس متصل کرد، شکست خورد. در 60 سال گذشته، کوولون، قلمروهای جدید و 235 جزیره دورافتاده نیز به بریتانیا اجاره شده است. با این حال، تاریخ بیش از 1100 کیلومتر مربع که هنگ کنگ در حال حاضر اشغال کرده است قبل از وقایع سلسله چینگ بیش از یک هزار سال است. و، همانطور که میراث رنگارنگ شهر را کشف می کنید، داستان هایی از قبیله های قدرتمند را کشف می کنید، دزدان دریایی و تجار اروپایی را از بین می برید . هنگ کنگ از اولین روزهای خود به عنوان یک مستعمره انگلیس به عنوان مرکز تجارت بین المللی خدمت کرده است. در سالهای متلاطم در اوایل قرن بیستم، جمعیت این شهر توسط پناهندگان تقویت شد، بیشتر از چین. ورود مهاجران به تعداد زیادی کمک کرد تا یک نقش جدید را برای هنگ کنگ به عنوان یک مرکز عمده تولید تولید کند. این امر موجب تحریک اقتصادی و صنعت به شخصیت شهر شد. در دهه های اخیر، چون اقتصاد سرزمین اصلی چین روند باز شدن را تجربه کرده است، هنگ کنگ دوباره تبدیل شده است - این بار به یک اقتصاد مبتنی بر خدمات و همچنین یک دروازه مهم برای بزرگترین بازار جهان است.

در اصل "یک کشور، دو سیستم"، هنگ کنگ در تاریخ 1 جولای 1997 به یک منطقه اداری ویژه جمهوری خلق چین تبدیل شد. این ترتیب اجازه می دهد تا شهر از درجه بالایی از خودمختاری برخوردار باشد، از جمله حفظ نظام سرمایه داری، مستقل قضایی و حاکمیت قانون، تجارت آزاد و آزادی بیان. نگاهی به تاریخ شهر می تواند یک تصور قوی ایجاد کند که تغییر تنها ثابت در اینجا است. با این حال، با وجود تمام نوآوری های آن، روح هنگ کنگ هرگز تغییر نکرده است. در حقیقت، همان انرژی و پویایی که گروهی از روستاهای ماهیگیری خواب آلود را به تقاطع تجارت بین الملل تبدیل کرد، در حال حاضر شهر جهان آسیا را به قرن 21 بسط می دهد. با کشف فرهنگ و میراث غنی شهرستان، این روح و داستان هنگ کنگ را تجربه کنید .


هنگ کنگ در کجا واقع شده است؟

موقعیت جغرافیایی هنگ کنگ به عنوان دروازه ای بین شرق و غرب، در دهانه رودخانه مروارید در ساحل جنوب چین قرار گرفته و مرکز آن را برای تجارت بین المللی تبدیل کرده است. به عنوان یک بازتاب از این، قلب شهر جهان آسیا همیشه شلوغ و زیبا Victoria Harbor بوده است. منطقه 1104 کیلومتر مربع هنگ کنگ از جزیره هنگ کنگ است که در جنوب بندر، شبه جزیره کوولون قرار دارد که ساحل شمالی آن را تشکیل می دهد، مناطق جدید به شمال کوولون، که تمام راه را به سرزمین اصلی چین، و بیش از 200 جزیره دورافتاده، از جمله جزیره لانتانو، که در آن فرودگاه بین المللی هنگ کنگ واقع شده است.

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


زبان و فرهنگ

هنگ کنگ عمدتا می تواند از تاریخ استعمار و بندر بین المللی برای ترکیب غنی فرهنگ استفاده کند که شخصیت منحصر به فرد آن را می دهد. در حالی که اکثریت جمعیت این شهر سخنرانان چینی هستند، به سادگی راه رفتن در خیابان ها، شما را به یک کوهستانی از زبان های آسیایی و اروپایی تبدیل خواهد کرد.

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


چینی ها

کانتونی، یک گویش اقلیت از سرزمین اصلی چین، توسط 88 درصد از مردم در هنگ کنگ سخن گفته است. با این وجود، دیگر گویش های چینی مانند حكا، تایشانا و تئوچو نیز وجود دارد، همانطور كه ماندارین البته - گویش رسمی چین است كه از زمان پیوستن در سال 1997 در هنگ كنگ بیشتر صحبت شده است .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


انگلیسی

از زمان تاسیس هنگکنگ به عنوان یک بندر استعماری، از طریق دوره خود به عنوان مرکز تولید و تا زمانی که نقش فعلی آن به عنوان یک مرکز مالی بین المللی است، جمعیت این شهر همیشه به سمت بیرون نگاه کرده است. به عنوان یک نتیجه، انگلیسی به طور گسترده صحبت می شود. امروزه زبان اولویت در بخش های دولتی، تجاری و گردشگری است. تمام نشانه های رسمی و اطلاعیه های حمل و نقل عمومی، و همچنین بیشتر منوها، دو زبانه هستند. به عنوان یک بازدید کننده، می توانید انتظار داشته باشید که حداقل مشکلات ارتباط با زبان انگلیسی را داشته باشید، زیرا بیشتر رانندگان تاکسی، فروشندگان، کارکنان صنعت گردشگری و پلیس به سطوح صحیح زبان رسیده اند. در حقیقت، بسیاری از مردم محلی حتی کلمات چینی خود را با کلمات و عبارات انگلیسی فلفل می کنند.

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


چند فرهنگی

راحتی که این زبانها و گویشها در آن وجود دارد، سطح بالای تحمل فرهنگی در هنگ کنگ را نشان می دهد که در آن چندین کلیسای مسیحی فضای خانه های چوپان چینی دارند؛ معابد بودایی، تائو و سیک؛ مساجد و کنیسه ها. علاوه بر این، حضور فرهنگ های پایدار و باستانی در جامعه ای که به طور مداوم با تغییر سازگار شده است، یک فرهنگ معاصر منحصر به فرد ایجاد کرده است که ترکیبی واقعی از سنت و نوآوری است. هنگ کنگ جایی است که شما می بینید مردان مسن بازی های تخته ای باستانی چینی را بر روی تبلت های دیجیتالی مشاهده می کنند، جایی که کریسمس با همان قدرتی که سال نو چینی را جشن می گیرد جشن گرفته می شود و جایی که آسمان خراش های مدرن با مشورت با اساتید فنگ شویی طراحی شده اند .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


فصل ها

هنگ کنگ دارای آب و هوای ناحیه گرمسیری با فصل های مشخص است. تنها رویدادهای قابل پیش بینی آب و هوایی که می توانند تأثیر قابل توجهی در برنامه های سفر شما داشته باشند، خلوت هستند.

فصل Typhoon در ماه می آغاز می شود و در ماه نوامبر به پایان می رسد. هنگامی که یک تایفون در حال نزدیک شدن است، هشدارها در تلویزیون و رادیو پخش می شوند. درجه های مختلفی از هشدارهای سیگنال صادر شده توسط رصدخانه هنگ کنگ وجود دارد، اما زمانی که هیچ. 8 سیگنال در محل قرار دارد، اکثر شرکت ها و مغازه ها بسته اند و پرواز ممکن است لغو شود. یک سیستم هشدار جداگانه برای باران های سنگین وجود دارد .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


چه چیزی از فصل های هنگ کنگ انتظار می رود؟

بهار(مارس تا می)

دما و رطوبت در حال افزایش است. شب ها می توانند سرد باشند

دمای متوسط: 17 تا 26 درجه سانتیگراد

تابستان (ژوئن تا اوت)

گرم، مرطوب و آفتابی، همراه با گاه گاه دوش و رعد و برق. دمای آن می تواند 31 درجه سانتیگراد باشد اما سطح رطوبت بالا می تواند آن را حتی داغتر کند.

دمای متوسط: 26 درجه سانتیگراد - 31 درجه سانتی گراد

پاییز (سپتامبر تا نوامبر)

یخ های دلپذیر، بسیار آفتابی و درجه حرارت راحت وجود دارد. بسیاری از مردم به عنوان بهترین ماههای سال به بازدید از هنگ کنگ می اندیشند.

دمای متوسط: 19 oC - 28 oC

زمستان

زمستان (دسامبر تا فوریه)

سرد، خشک و ابری، با گاه گاه سردات. دما در مناطق شهری کمتر از 10 درجه سانتیگراد می تواند باشد.

دمای متوسط: 12 تا 20 درجه سانتی گراد

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


آیا برای بازدید از هنگ کنگ نیاز به ویزا هست ؟

بازدیدکنندگان از بسیاری از کشورها می توانند بدون داشتن ویزا به مدت هفت تا 180 روز، بسته به ملیت، هنگ کنگ را وارد کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ویزا، با اداره مهاجرت هنگ کنگ تماس بگیرید .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


چه کسانی نمیتوانند به هنگ کنگ سفر کنند ؟

این قانون علیه قانون هنگ کنگ علیه آوردن اقلام در هنگ کنگ است. همه مسافران، از جمله کسانی که از طریق فرودگاه بین المللی هنگ کنگ عبور می کنند، در صورتی که در معرض این موارد خطرناک قرار داشته باشند، مسئول پیگرد قانونی هستند. پیش از سفر به راهنمایی ها و مشاوره ها مراجعه کنید .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


بهترین زمان برای بازدید از هنگ کنگ چه زمانیست ؟

هنگ کنگ یک مقصد سفر محبوب سال است. این شهر از اواسط سپتامبر تا پایان فوریه از آب و هوای ملایم برخوردار است، در حالی که آب و هوا از ماه می تا اواسط سپتامبر می تواند گرم، مرطوب و مرطوب باشد، و ماه اوت آن را مرطوب تر می کند. برای اطلاعات بیشتر درباره آب و هوا، لطفا از وب سایت رصدخانه هنگ کنگ بازدید کنید .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


بهترین مکان برای اقامت کجا است؟

هنگ کنگ بسیار جمع و جور است، بنابراین بازدیدکنندگان هرگز از مناطق خرید و جاذبه های دیدنی مهم دور نیستند. از طریق سیستم حمل و نقل عمومی گسترده، که مقرون به صرفه هم است. اکثر هتل ها در نزدیکی بندر مرکزی، وان چای، کوزو بی و شمال ایستگاه در جزیره هنگ کنگ و در قرار گرفته اند. شما همچنین می توانید مکان های زیادی را در مناطق شلوغ کووولون پیدا کنید. همچنین تعداد زیادی از هتل های رفت و آمد مکرر در مناطق جدید و جزایر دور افتاده وجود دارد که گزینه های آرامش بخش بیشتری را ارائه می دهند .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


آیا حمل و نقل محلی آسان است ؟

هنگ کنگ دارای یک سیستم حمل و نقل عمومی عالی است که یکی از بهترین ها در جهان محسوب می شود. بسته به جایی که میخواهید، شما می توانید انتخاب کنید (مترو، قطار، اتوبوس، تراموا، کشتی و تاکسی)این گزینه های تمیز و کارآمد پوشش مناطق گسترده هنگ کنگ و نشانه ها و اطلاعیه ها در هر دو زبان انگلیسی و چینی است. اطلاعات بیشتر در مورد حمل و نقل اینجا را ببینید .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


فروش زمستان در هنگ کنگ به چه صورت است؟

به طور کلی، فروش تابستان از ماه جولای تا سپتامبر و فروش زمستان از دسامبر تا فوریه اجرا می شود. با این حال، دوره دقیق فروش ممکن است از فروشگاه به فروشگاه دیگر متفاوت باشد . اکثر دفاتر از روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 6 بعدازظهر بسته به نوع کسب و کار باز می شوند. بسیاری از روز شنبه نیز از 9 صبح تا 1 بعدازظهر باز خواهند گشت.

بانک های بزرگ از روزهای 9 صبح تا 5 بعدازظهر در روزهای هفته و 9 صبح تا 1 بعدازظهر در شنبه ها باز هستند. مغازه های خرده فروشی به طور کلی از ساعت 10 صبح تا 7 بعدازظهر باز می شوند، هرچند که در مناطق خرید محبوب مانند کوزو بی و تیسیم شتوزو تا ساعت 9:30 یا حتی بعد از ظهر، به ویژه در آخر هفته ها باز خواهد ماند. بسیاری از مغازه ها در هنگ کنگ هر روز از سال باقی می ماند، به جز دو روز اول سال نو چینی ها، رستوران ها تمایل دارند تا تا ساعت 11 صبح باز باشند، در حالی که میله ها و باشگاه ها در ساعتهای پایانی بسته خواهند شد .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


آیا مغازه ها و رستوران ها در طول تعطیلات عمومی طولانی مانند سال جدید چینی ها بسته میباشد؟

اکثر مغازه ها و رستوران ها در مناطق گردشگری مهم در طول تعطیلات عمومی باز می شوند. بعضی از آنها در روزهای اول و دوم سال نو چینی بسته می شوند و از روز سوم برای کسب و کار باز می شوند. برخی از مغازه ها و رستوران های سنتی مانند تجار ساحلی خشک، فروشگاه های پزشکی چینی و رستوران های کوچک خانواده ممکن است برای مدت طولانی باقی بمانند. تعطیلات عمومی رسمی هنگ کنگ در اینجا می توانید پیدا کنید .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


کارت های اعتباری به طور کلی در مغازه ها پذیرفته می شوند ؟

اکثر مغازه ها در هنگ کنگ کارت های اعتباری عمده را قبول می کنند؛ با این حال، در بازارهای آزاد در فضای باز، اکثر فروشندگان تنها پول نقد دریافت خواهند کرد. از آنجایی که اینها می توانند معامله گران جذاب ارائه دهند و در سراسر هنگ کنگ یافت می شوند، بهتر است برای خرید هم پول نقد همراهتون باشه هم کارت اعتباری چون امکان داره دستگاهای اعتباری آنها قطع باشد ونتوانید از آن فروشگاه خرید کنید.

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


آیا مالیات فروش در هنگ کنگ وجود دارد ؟

نه تمام کالاها، غیر از الکل و دخانیات، بدون مالیات هستند. با این حال، تمام خرده فروشی ها در هنگ کنگ حداقل برای هر کیسه50 سنت خرید پلاستیکی که به مشتریان برای کاهش ضایعات ارائه می شود، هزینه می شود .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


آیا می توانم در طول سفر یک شماره تلفن همراه محلی دریافت کنیم ؟

بله شما می توانید کارت تلفن پیش پرداخت یا سیم کارت اعتباری موبایل را از فروشگاه های معتبر در فرودگاه یا شهر خریداری کنید. به عنوان مثال، سیم کارت سیم کارت های کشف هنگ کنگ، تماس های صوتی و خدمات داده های محلی تلفن همراه را ارائه می دهد .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


از کجا می توانم در هنگ کنگ دسترسی به اینترنت داشته باشم؟

سرویس وای فای رایگان در فرودگاه بین المللی هنگ کنگ، برخی از ساختمان های دولتی از جمله کتابخانه های عمومی و همچنین هر ایستگاه MTR در دسترس است. شما می توانید به صورت رایگان در اینترنت در بسیاری از کافی شاپ ها در شهر و مرکز اطلاعات کسب و کار شورای توسعه تجارت هنگ کنگ دسترسی داشته باشید. برای دسترسی به ، با محموله ی هتل خود را برای مکان یابی در این منطقه بررسی کنید. اکثر هتل ها دسترسی به اینترنت با پهنای باند را ارائه می دهند. با این وجود، در بعضی موارد ممكن است اتهامات دیگری نیز باشد .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


آیا تماس تلفنی محلی گران است؟

شماره تماس از خطوط تلفن ثابت به خطوط ثابت رایگان است و تنها 1 دلار برای پنج دقیقه از تلفن های عمومی هزینه می شود. با این حال، هتل ها معمولا برای تماس های تلفنی محلی هزینه می کنند. خدمات مستقیم بین المللی (IDD) به اکثر کشورها و مناطق جهان در تقریبا تمام هتل ها در هنگ کنگ موجود است .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


آیا تلفن همراه من در هنگ کنگ کار خواهد کرد؟

اکثر سیستم های مخابراتی تلفن همراه در جهان در هنگ کنگ، کار میکند بررسی کنید که آیا ارائه دهنده خدمات شما دارای یک اپراتور رومینگ با اپراتور هنگ کنگ است؟ و مطمئن باشید که توجه به نرخ رومینگ حساب میشود.

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


از طریق تلفن همراه من اطلاعات توریستی دسترسی پیدا کنم؟

وای فای دار از طریق مرور وب سایت و سایت های موبایل اچ کی تی بی از طریق بله همچنین بازدیدکنندگان با دستگاه های دارای جستجویآنلاین و بارگیری رایگان از طریق 20000شبکه وای فای داردر هن کنگ لذت ببرند .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


آیا نامه ها و بسته های پستی به هنگ کنگ راحت ارسال میشود؟

بله ادارات پست راحتی در اطراف شهر قرار دارند و تمبر پستی در فروشگاه های راحت در دسترس هستند. شما می توانید قیمت پستی هنگ کنگ را در اینجا پیدا کنید .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


آیا هنگ کنگ برای بازدید کنندگان امن است؟

هنگ کنگ یکی از امن ترین شهرهای جهان است، حتی در شب هنگامی که مردم می توانند با اعتماد به نفس به تنهایی راه بروند. پس از گفتن این، برای اطمینان از اینکه اقامت خود یک دلپذیر است، همیشه مراقبت های بیشتری از اموال خود را همیشه در اختیار داشته باشید .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


آیا می توانیم از تجهیزات الکتریکی در هنگ کنگ استفاده کنیم؟

ولتاژ استاندارد برق در هنگ کنگ 220 ولت است بسیاری از حمام های هتل نیز دارای خروجی های 100 ولت هستند اما اگر نباشد، شما نیاز به یک ترانسفورماتور برای هر وسیله یا تجهیزات الکتریکی خواهید داشت. اکثر محل های برق در هنگ کنگ یک پلاگین سه انگشتی انگلیس را می سازند. شما می توانید یک آداپتور ارزان قیمت برای تجهیزات الکتریکی خود را در اکثر فروشگاه های راحتی خریداری کنید .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


دسترسی ها به کشور هنگ کنگ

سفر بدون تردد در حال حاضر به طور گسترده در هنگ کنگ در دسترس است و تمامی بازدید کنندگان حتی معلولیتها هم می توانند از اقامت خود در هنگ کنگ لذت ببرند. طیف گسترده ای از اقامت ها، فعالیت ها، جاذبه ها و خدمات، و همچنین راه های مناسب برای گردش در اطراف شهر وجود دارد . پیوندهای زیر را برای منابع موجود برای افرادی که دارای معلولیت هستند و در حال برنامه ریزی سفر به هنگ کنگ هستند، بررسی کنید.

انجمن هنگ کنگ برای توانبخشی: راهنمای بازدید کننده برای امکانات دسترسی در هنگ کنگ. اطلاعات جامع در مورد امکانات دسترسی در هنگ کنگ شامل موارد زیر است:

حمل و نقل در هنگ کنگ

جاذبه ها

خرید و ناهار خوری

هتل ها

مکان های دیگر

بخش حمل و نقل: خدمات برای افراد معلول

راهنمای دستی قابل حمل برای حمل و نقل عمومی برای افراد معلول فراهم می کند، همچنین اطلاعات مربوط به پارکینگ و امکانات عبور گذرگاه عابر پیاده برای افراد دارای دید ضعیف

خدمات تاکسی قابل دسترسی

الماس کابین: حداکثر دو کاربر صندلی چرخدار را در یک سفر تنها با دو مراقب و یا یک کاربر صندلی چرخدار با حداکثر چهار مسافر.

تاکسی :حداکثر یک کاربر صندلی چرخدار را در یک سفر تنها با دو مراقب و یا چهار مسافر بدون صندلی چرخدار جابجا می کند .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


نکات خرید در فروشگاه هنگ کنگ

فروشگاه با بازرگانان معتبر (کیو.تی.اس)

شما می توانید به فروشگاه هایی که علامت (کیو.تی.اس) دارند بروید وبا خیال راحت خرید کنید ارائه قیمت به وضوح نشان داده میشود..

اطمینان از خدمات مشتری عالی نمایش اطلاعات محصول روشن؛ و طرح خدمات کیفی گردشگری (QTS) توسط هیئت گردشگری هنگ کنگ برگزار می شود که همچنین در مورد خرید از مغازه های کمک می کند. QTS را در اینجا پیدا کنید .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


قیمت ها را مقایسه کند؟

قبل از خرید قیمت ها معمولا به وضوح مشخص شده است، به ویژه در مراکز خرید، فروشگاه ها و فروشگاه های زنجیره ای. با این حال، برخی از مغازه های کوچک و بازار خیابان ها همیشه قیمت ها را نمایش نمی دهند. در این مورد، چانه زنی هنوز امکان پذیر است. با این حال، توصیه می شود قیمت کالاهای قبل از خرید را تایید کند، به ویژه واحد اندازه گیری که برای به دست آوردن قیمت استفاده می شود .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


کالاهای قیمتی و یا جعلی را خریداری نکنید

برای خیر خود، لطفا کالاهای قیمتی و یا تقلبی را خریداری نکنید. گمرک هنگ کنگ آژانس اجرایی مسئول حفاظت از حقوق مالکیت معنوی است. برای هر گونه سوالات، لطفا با خط تلفن 24 ساعته گمرک تماس بگیرید +852 2815 7711.

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


رسید خود را بررسی کنید

رسید های خود را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام جزئیات و توافقات کلامی به طور کامل ذکر شده است.

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


پرداخت کارت اعتباری

بیشتر مغازه های هنگ کنگ کارت های اعتباری را قبول می کنند. لغو کارت اعتباری قبل از امضای آن را بررسی کنید و به یاد داشته باشید که رسید خود را دریافت کنید. شرکت های کارت اعتباری و / یا بانک های صدور کارت می توانند هزینه مبادله ارز را در خرید های خارج از کشور بپردازند. لطفا برای ارائه جزئیات بیشتر با صادر کننده کارت اعتباری خود تماس بگیرید .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3


مشاوره در خرید طلا، جواهرات و ساعت

فقط از مغازه های معتبر خریداری کنید و درخواست خرید مناسب را با جزئیات خرید کنید. با توجه به قانون، جواهرات طلا و پلاتین باید با نشانه خلوصی تمبر باشد. در هنگام خرید الماس چهار قاعده وجود دارد: قهوه، وضوح، برش و رنگ. از یک گزارش آزمایشگاهی برای راهنمایی و اهداف بیمه بپرسید. هنگام خرید برای مروارید، منشاء، درخشندگی، اندازه و درخشندگی را بررسی کنید .

تور هنگ کنگ با فرداد پرواز - برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید .

@val3