بهترین هدایا برای مسافران و سفر دوستان

بهترین هدایا برای مسافران و سفر دوستان

هدیه خریدن برای دیگران گاهی بسیار دشوار است. همه دوست داریم هدیه ی ما خاص باشد و مورد علاقه ی طرف مقابل قرار بگیرد. اگر دوست شما عازم سفر است، قصد مهاجرت دارد و یا حتی صرفاً به سفر علاقه مند است، خواندن این مقاله در پیدا کردن ایده های ناب برای انتخاب هدیه به شما یاری می دهد. این هدایا بازه های قیمتی متنوعی دارند و هرکس با هر نوع بودجه و سلیقه می تواند از این مقاله ایده بگیرد. ضمن این که دریافت کننده ی این هدایا به احتمال زیاد از ایده ی شما سورپرایز خواهد شد. با 2Safar همراه باشید.

1. کاور زیبا برای پاسپورت

پاسپورت در طول سفر همیشه همراه مسافر است و لازم است از آن به خوبی مراقبت کرد. یک کاور رنگی و زیبا پاسپورت را تمیز نگه می دارد و از آسیب های احتمالی حفظ می کند. بعضی کاور های پاسپورت جا برای قرار دادن کارت پرواز نیز دارند. به دوست خود چنین هدیه ای دهید تا هر بار که در طول سفر چشمش به پاسپورتش می افتد از شما یاد کند!

2safar

2. وسایل تزئینی خانه با تِم سفر

یک کره ی زمین زیبا و فانتزی هدیه ای عالی برای یک شخص سفر دوست است. در واقع شخصی که چنین تزئیناتی در خانه اش دارد، عشق خود به سفر را به تمام مهمانانش اعلام می دارد. به جز کره ی زمین می توانید آلبوم عکس، بالش تزئینی یا کوسن و تابلو با تم های سفر هدیه بدهید.

2safar

3. ترازوی مخصوص بار

چنان چه به شخصی که زیاد سفر می کند این ترازوی سبک و راحت را هدیه دهید، او را واقعاً خوشحال خواهید ساخت. وزن کردن چمدان ها با ترازو های معمولی حمام بسیار دشوار است. در حالی که ترازو های مسافرتی کاملاًکاربردی هستند و کافی است دسته ی چمدان را به قلاب ترازو وصل کرده و چمدان را برای لحظه ای از زمین بلند کنید. در ضمن حمل این ترازو ها آسان است و مسافران می توانند به راحتی آن را با خود به سفر برده و در مسیر برگشت نیز چمدان های خود را وزن کنند.

2safar

4. نقشه های خراشیدنی یا پازل های مگنتی جهان

نقشه ی جهانی که بتوان به دیوار نصب کرد و پس از هر سفر کشور مقصد را با ناخن خراشید تا متمایز شود از تزئینات و سرگرمی های مد روز به خصوص برای دوستداران سفر است. همچنین سرگرمی های دیگری مثل بازی های تخته ای با نقشه ی جهان که بر روی آن می توان محل قرار گرفتن کشورهای مختلف را مشخص کرد یا پازل آهنربایی نقشه ی جهان از دیگر ایده های خوب جهت تهیه ی هدیه است.

2safar

5. کوله پشتی یا کیف ضد سرقت

این کیف ها تا حد زیادی خاطر مسافران را به لحاظ احتمال دزدی در سفر آسوده می سازند چون دزد ها به سختی می توانند به محتویات داخل کیف دسترسی داشته باشند. این کیف ها همچنین با چاقو یا تیغ قابل بریدن و نفوذ نیستند. قیمت کیف های ضد سرقت متفاوت است و اگر خواهان تهیه ی هدیه ی گران تری برای دوست مسافرتان هستید، این کیف ها انتخاب کاملاً مناسبی هستند.

2safar

6. کتاب و مجله با مضمون سفر

کتاب در هر شرایطی هدیه ی خوبی است اما برای دوستی که عازم سفر است یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه است. برای سفر دوستان کتاب های مربوط به جهانگردی انتخابی عاقلانه است. برای سر راهی دادن به مسافران بهتر است کتاب هایی انتخاب کنید که وزن و حجم زیادی اشغال نکنند. مجله های مفید و خواندنی از این نظرهدایایی بسیار مناسب هستند. می توانید مجله ای انتخاب کنید که در مورد مقصد دوست مسافرتان حاوی اطلاعات مفیدی باشد تا اگر او قبل از سفر فرصت کافی برای تحقیق نداشته است، بتواند در طول راه با خواندن مجله ی اهدایی شما اطلاعات مفیدی به دست بیاورد.

2safar

7. اسکرپ بوک یا دفتر یادگاری های سفر

اگر دوست شما علاقه مند به حفظ خاطرات و یادگاری های سفر است، اهدای یک اسکرپ بوک او را خیلی خوشحال خواهد ساخت. اسکرپ بوک ها کلاسورهایی هستند که تعدادی کاغذ و عکس برگردان با تِم سفر دارند و می توان عکس ها و یادگاری های سفر را در این کلاسورها نگهداری کرد.

2safar

8. هدفون ضد صدا

این نوع هدفون ها امروزه جز الزامات سفر هستند و برای استراحت در یک پرواز طولانی ضروری محسوب می شوند. هدیه دادن هدفون به یک مسافر یا شخصی که زیاد سفر می کند هدیه ای ارزشمند و معنادار است. هدفون ها انواع مختلف دارند و برخی از آن ها پیشرفته تر و گران تر هستند. بنابراین بسته به بودجه تان انتخاب های متنوعی پیش رو دارید.

2safar

9. چاقوی سوئیسی

این چاقو ها کاربردهای مختلفی دارند و برای مسافران ایده آل هستند. کاربرد های متنوع چاقوی سوئیسی شاملباز کردن در قوطی یا شیشه، ناخنگیر، قاشق، چنگال، قیچی، پیچ گوشتی، چراغ قوه، سوهان و غیره می شود و درون یک وسیله ی کوچک ده ها وسیله ی دیگر قرار گرفته است.

2safar

10. پاور بانک

از دیگر وسایلی که امروزه هر مسافر بهتر است به همراه داشته باشد پاور بانک است. تمام شدن باطری موبایل در سفر هر کسی را اذیت می کند و پاور بانک چاره ای عالی است. این وسیله بسته به کارآیی اش قیمت های متفاوتی دارد و می توانید با توجه به بودجه ی خود هدیه تان را انتخاب کنید.

2safar

11. چک لیست وسایل ضروری سفر

این چک لیست ها در دفترچه هایی قشنگ چاپ شده اند و برای مسافران هدیه ای بسیار مناسب هستند. در چک لیست تمام آیتم های ضروری و همچنین کارهای لازم قبل از سفر دسته بندی شده اند و به برنامه های مسافر پیش از عزیمت به سفر نظم و ترتیب می بخشند. اگر چنین چک لیستی پیدا نمی کنید، از دو مقاله چک لیست سفر و برنامه ی زمان بندی شده قبل از سفر که پیش از این در2Safar منتشر شده است ایده بگیرید. می توانید از این مقالات پرینت گرفته و همراه با اسکرپ بوک سفر هدیه بدهید.

2safar