AMARA HOTEL

فرداد پرواز

هتل آمارا بانکوک AMARA BANGKOK،فقط هفت دقیقه پیاده از هتل به ایستگاه ترن هوایی فاصله دارد. هتل آمارا بانکوک در مرکز تجاری بانکوک و فاصله بسیار کمی تا مراکز خرید بانکوک دارد.

هتل آمارا بانکوک در مرکز بانکوک، فقط یک دقیقه تا مرکز خرید تانیا پلازا فاصله دارد و بسیار نزدیک مرکز و بازار شبانه پتونگ می باشد.مرکز خرید معروف ایم بی کی و میدان سیام نیز در نزدیکی هتل آمارا می باشد.

اتاق های هتل آمارا بانکوک به شکل مدرن طراحی شده اند و با تابلو های سبک تایلندی تزئین شده اند، همچنین دارای تلویزیون ماهواره ای و اینتر نت بیسیم می باشد.در کلیه اتاق های هتل آمارا بانکوک مینی بار تعبیه شده است که مملو از نوشیدنی ها و خوراکی ها میباشد و به راحتی به استخر هتل دسترسی دارد.

کلیه 250 اتاق هتل آمارا بانکوک مجهز به حمام و سرویس نظافتی کامل میباشد. در نظر داشته باشید اینتر نت بیسیم در کلیه فضاهای عمومی هتل به صورت رایگان در دسترس میباشد. هتل آمارا بانکوک دارای سرویس اتاق به صورت 24 ساعته میباشد آمارا بانکوک دارای پارکینگ اختصاصی و شاتل رایگان به ایستگاه ترن هوایی میباشد همچنین دارای رستوران سنگاپوری و دارایی غذاهای چینی میباشد. هتل آمارا بانکوک دارای کوکتل بار و کافی شاپ میباشد، یکی از کافی شاپ های و لژ هتل آمارا بانکوک به همراه استخر هتل در پشت بام هتل قرار دارد که دید بسیار خوب و کاملی از شهر به شما میدهد. باشگاه ورزشی هتل آمارا بانکوک به صورت ساعته فعالیت میکند.


جهت اطلاعات بیشتر کلیک نمایید