بهترین مکان ها در سراسر جهان برای پذیرش یا فرار از زمستان

فرداد پرواز

بهترین مکان ها برای فرار از زمستان

لنکاوی- مالزی، با درجه دمای متوسط ​​ 28 ° C در زمستان، در صدر فهرست بهترین مکان برای فرار از آب و هوای سرد زمستان می باشد - پس از آن، سیشل، جزایر کارائیب سنت لوسیا، سریلانکا و پوکت، تایلند، برخی از بهترین مکان ها در جهان برای فرار از زمستان با درجه حرارت متوسط ​​27 درجه سانتی گراد هستند.

اگر شما به دنبال آب و هوای گرمتر و روزهای طولانی تر از آب و هوای گرم هستید، به مقصد مسکو، عمان یا کاستاریکا بروید. هر دو این مناطق دارای دمای متوسط زمستان بیش از 22 درجه سانتیگراد هستند.


بهترین مکان ها برای پذیرش زمستان

به کوه های Hakkoda در ژاپن بروید. محدوده کوه آتشفشانی که در طول زمستان از برف پوشیده شده است، دمای متوسط ​​ 10- درجه سانتیگراد دارد و اغلب در صبح زمستان صدها نفر از اسنو برد ها و اسکی بازان حضور دارند.

Alpeniglu، اتریش و هتل یخ، رومانی، هر دو درجه دمای زمستانی را به میزان 0-1 درجه سانتیگراد دارند و هر دو روش منحصر به فردی برای در برف بودن دارا می باشند. هتل یخ در رومانی، هر ساله با استفاده از آجرهای یخ زده چهار فوتی بازسازی می شود و به مهمانان امکان می دهد تا در یکی از 12 اتاق خود در شب اقامت داشته باشند.

پارک ملی Cairngorms، اسکاتلند، با دمای متوسط -5 درجه سانتیگراد. پارک ملی دارای بالاترین کوه های انگلستان است که دارای بسیاری از جاده های برف و مسیرهای پیاده روی است.


محبوب ترین مقاصد با توجه به Instagram

محبوب ترین مکان به طور کلی برای "فرار از زمستان" مقصد دبی است، با 71 میلیون (71،117،139) عکس با هشتگ #dubai. دبی تقریبا با دو برابر میزان پست ها نسبت به دومین مکان محبوب، فلوریدا، ایالات متحده آمریکا است، که در آن دنیای والت دیزنی بسیار دیدنی است.

پس از آن، ریو، برزیل (17،797،497 هشتگ)، مسقط، عمان (12،040،948 هشتگ) و هاوانا، کوبا (8،146،275 هشتگ).

@val3