بهترین موارد مسافرت برای نگه داشتن فناوری شما سازماندهی شده است

فرداد پرواز

مقدار مناسبی از کابل ها، ابزارها، دستگاه ها و وسایل ضروری مختلف مسافرتی که نیاز دارید تا با شما ادامه یابد، می تواند ناخوشایند باشد.

@val3


اول، شارژرها: شارژر تلفن، شارژر کامپیوتر، شارژر باطری بسته. سپس، ابزارها: هدفون، قرص، smartwatch، تلفن، دوربین، بانک قدرت قابل حمل. بعد؟ اقلام مسافرتی: گذرنامه، مسافرتی، بلیط اداری سپس، البته، ملزومات: عینک آفتابی، قلم، مومیایی کردن لب، و ....

حفاری از کیف دستی خود برای پیدا کردن یکی از این موارد در لحظه ای که به آنها نیاز دارید، می تواند اضطراب و وقت گیر باشد. (اگر فقط کیف های دستی ما می تواند به عنوان کابینت های ضبط دو برابر شود.)

@val3

با این حال، متوجه خواهید شد که مسافران با تجربه در اطراف شما معمولا این لحظات وحشت و یا تاخیر را تجربه نمی کنند. آنها خنک و سریع هستند - به آرامی از طریق فرودگاه عبور و مرور و بدون وقفه در مورد چشم انداز آیفون گمشده. راز آنها؟ یک سازمان مسافرتی که همه ی مهم ترین وسایل خود را در یک مکان نگه می دارد، بی نظیر و بدون دردسر است.

@val3

ما پنج مورد از بهترین پرونده های تکنولوژی را گرد هم آورده ایم تا سفرهای خود را سریع و بی نظیر نگه داریم، درست مثل جوانب مثبت.