بازار تورهای تهرانگردی در بهار داغ می شود

فرداد پرواز

17 اسفند 1395


شهرداری تهران در ایام نوروز 96 با برگزاری تورهای مختلف تهرانگردی به استقبال بهار می رود.

در سال های اخیر، مهمانان و شهروندان پایتخت عید نوروز را فرصتی برای استفاده از تورهای تهرانگردی می دانند که بازار آن رونق بسیاری دارد. امسال نیز شهرداری تهران با برگزاری تورهای مختلف تهرانگردی به استقبال بهار 96 می رود.

برگزاری تور 3 برج با اتوبوس های بدون سقف، تورهای پیاده روی و دوچرخه سواری، برگزاری 2 تور شمیران گردی در 2 محور نیاوران و تجریش، توزیع 100 هزار بسته گردشگری در ایستگاه های اطلاع رسانی و تورهای ویژه برای محله های محروم از جمله این تورهاست که قرار است بازار تهرانگردی را در نوروز 96 داغ داغ کند.

مجتبی عبداللهی، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران دیروز در نشست خبری به این منظور اعلام کرد: در پی رونق گردشگری در سال های اخیر، امسال اقدامات وسیعی برای ساکنان تهران و مهمانانی که در ایام عید به پایتخت می آیند پیش بینی کرده ایم.

استقرار در مبادی شهر

ستاد گردشگری شهرداری تهران قرار است در 11 نقطه ورودی شهر همچون جاده تهران-قم، کرج-تهران و مشهد-تهران، فرودگاه ها و پایانه ها سازه هایی را به منظور اطلاع رسانی از حوزه های فرهنگی، اجتماعی و تورهای گردشگری برپا کند. در همین راستا پیش بینی شده تا بسته ای شامل نقشه نقاط گردشگری، مسیرها، تورهای گردشگری و کارت استفاده از حمل و نقل رایگان، توزیع شود. با استفاده از کارت مذکور هم می توان از حمل و نقل عمومی به صورت رایگان استفاده کرد و هم امکان بازدید رایگان یا نیم بها از 250 نقطه گردشگری شهر تهران فراهم شده است.


http://www.donyayesafar.com