بسته‌بندی صنایع‌دستی شاخصه مهم در بازاریابی

فرداد پرواز

4 شهریور 1396


معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی گفت: بسته‌بندی به عنوان یکی از شاخصه‌های مهم در بازاریابی و تبلیغات بشمار می‌آید که به‌عنوان یک صنعت در دنیا مطرح است.

«حسین عباس‌زاده» اظهار کرد: بسته‌بندی به‌عنوان یکی از شاخصه‌های مهم در بازاریابی و تبلیغات بشمار می‌آید که به‌عنوان یک صنعت در دنیا مطرح است.

وی با بیان این‌که بسته‌بندی، یکی از مهم‌ترین راه‌هایی است که در بازاریابی بهتر و جلب مشتری بیشتر،مورد استفاده قرار می‌گیرد، افزود: در بسیاری اوقات به‌علت نبود بسته‌بندی ایمن، مشتری از خرید خود صرف‌نظر می‌کند.

معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی با بیان این‌که مشتریان انتظار خرید صنایع‌دستی با بسته‌بندی‌های مناسب را دارند، اظهار کرد: از این‌رو نیاز به فرهنگ‌سازی برای درک جایگاه و نقش بسته‌بندی در مزیت‌های بی‌شمار آن، به صورت مستقیم و غیرمستقیم احساس می‌شود.

عباس‌زاده خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های اداره‌کل صادرات، در راستای برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در استان تهران و با هدف حمایت از گسترش بسته‌بندی در تولیدات صنایع‌دستی مقرر شد که به 50 متقاضی شرکت در نمایشگاه دارای بسته‌بندی در تولیدات،تخفیف 20 درصدی تعلق گیرد.

وی ادامه داد: هم‌چنین در راستای تشویق غرفه‌های برتر نمایشگاه سال گذشته تخفیف 50 درصدی در اجاره بهاء غرفه به 50 متقاضی شرکت در نمایشگاه دارای بسته‌بندی،تعلق گیرد.


http://www.isna.ir