بزرگترین شهربازی خاورمیانه در سال آینده بهره برداری می شود

مدیر شرکت توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان زرندیه اعلام کرد بزرگترین شهربازی خاورمیانه به صورت مجزا برای آقایان و بانوان سال آینده در سرزمین ایرانیان افتتاح خواهد شد.

29 آبان 1397

سید احمد موسوی در آیین افتتاح نمایشگاه توانمندی های اقتصادی و سرمایه گذاری زرندیه گفت: شهر آیلند به عنوان یکی از بزرگترین و منحصر بفردترین نقاط کشور با وسعتی بالغ بر ۱۷۰۰ هکتار و ۲۵ نوع کاربری گزینه مناسبی با کاربری های گوناگون برای سرمایه گذاری است. این شهر جدید پذیرای سرمایه های کوچک و بزرگ است و مجموعه های ورزشی شامل پیست های ورزشی گوناگون در این شهر توانسته آیلند را به مجموعه ای با کاربری ورزشی در کشور تبدیل کند.

وی با اشاره به اینکه فعالان اقتصادی زرندیه با وجود سختی های کار و مشکلات اقتصادی با تمام توان فعالیت می کنند تا اشتغال حفظ شود و رونق اقتصادی را شاهد باشیم، افزود: فعالیت هشت هزار نفری جمعیت شهرستان در حوزه صنایع نشان از حضور موفق زرندیه در عرصه صنعت، به نسبت جمعیت آن دارد. بزرگترین مراکز عشایری استان در شهرستان زرندیه قرار دارد و در شهرهای مامونیه زاویه و پرندک شاهد استقرار و فعالیت پویای شهرک های صنعتی هستیم. بزرگترین باغات پسته ارگانیک کشور نیز در زرندیه واقع است و این شهرستان سهم بالایی در تولید پسته و سایر محصولات باغی و زراعی دارد.

وی افزود، حدود ۵۰ سرمایه گذار در غرفه‌های گوناگون این نمایشگاه به معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود در حوزه های صنعتی، کشاورزی و گردشگری پرداخته‌اند.