برگزاری نمایشگاه ملی صنایع دستی در اردبیل

فرداد پرواز

18 تیر 1396


اردبیل ، تسنیم نوشت: سومین نمایشگاه ملی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در اردبیل برگزار می‌شود و در حال حاضر تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است.

علیرضا دباغ عبداللهی، در جلسه برگزاری نمایشگاه ملی صنایع‌دستی در اردبیل اظهار داشت: سومین نمایشگاه ملی میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در اردبیل برگزار می‌شود و در حال حاضر تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است.

وی افزود: بکارگیری شیوه‌های نوین تبلیغاتی، فضاهای مجازی، راه‌اندازی خط اتوبوس ویژه نمایشگاه و نصب پوستر و بنر در مسیرهای پررفت و آمد و مناطق گردشگرپذیر با همکاری شهرداری‌ها می‌تواند در اطلاع‌رسانی گسترده و برگزاری نمایشگاه موثر باشد و ما را در رسیدن به اهداف مورد نظر رهنمون شود.

معاون صنایع‌دستی میراث فرهنگی استان اردبیل گفت: در این نمایشگاه علاوه بر حضور فعالان و سرمایه‌گذاران حوزه گردشگری، صنعتگران سراسر کشور به ارائه آثار تولیدی خود می‌پردازند که امیدواریم با این اقدامات بتوانیم در معرفی حوزه صنایع دستی استان گام‌های اساسی و هدفمند برداریم.

دباغ عبداللهی بیان کرد: جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در این زمینه می‌تواند در معرفی جاذبه‌های گردشگری استان نفش بسیار موثر و اساسی داشته باشد که امیدواریم بتوانیم با اقدامات انجام یافته در این زمینه به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم و شاهد رسیدن به توسعه و آبادانی استان دست یابیم.

وی تصریح کرد: زمان برگزاری این جشنواره از 16 تا 20 مرداد ماه امسال در نظر گرفته شده که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برگزار می‌شود و از عموم مردم درخواست داریم که با حضور در این نمایشگاه ما را در تحقق اهداف مورد نظر رهنمون شوند.


http://www.khabaronline.ir