برنامه ریزی سفر به چین

فرداد پرواز

7 مرحله آسان - برای برنامه ریزی سفر به چین

ما می دانیم برنامه ریزی سفر به چین ممکن است به نظر می رسد دلهره آور، حتی اگر شما مسافر با تجربه باشید. نگران نباشید در زیر هفت گام ساده برای برنامه ریزی سفر اول، از تجربه ما در طراحی بیش از 100هزار تورهای چین استفاده نماید.


1. 5 توصیه -که به کجای چین بروید؟

با اطلاع ما از چین و بازخورد از مشتریان ما، ما پیشنهاد می کنیم برای اولین سفر خود به پکن، Xi'an و شانگهای سفر کنید، اگر زمان آن را دارید، آن را گسترش دهید تا به گویلین و / یا چنگدو برسید.

برنامه سفر شما باید بر اساس منافع شما باشد. در نظر بگیرید که اینها جایی هستند که میخواهید بروید و آنچه میخواهید انجام دهید.


1) پکن- ترکیبی پر جنب و جوش از تاریخ و مدرنترین شهرهای چین

پکن- ترکیبی پر جنب و جوش از تاریخ و مدرنترین شهرهای چین

پکن، به عنوان یکی از بزرگترین پایتخت های جهان باستان و دوران مدرن پایتخت چین، باید شاهد آن باشد؛ چرا که این شهر به بسیاری از آیکون های برتر تاریخ امپریالیستی و اخیر چین چسبیده است.

اگر فقط یک روز دارید، مطمئن شوید که در دیوار بزرگ چین، شهر ممنوعه ایستاده اید و اردک کبابی پکن را در یکی از رستوران های مشهور بخورید.

با گذشت زمان کمتری، معبد بهشت و پارک آن، شما را به فرهنگ چین ترغیب می کند، همراه با تور از هاتگونس و کاخ تابستانی.


2) Xi'an - کشف تاریخ باستان چین است

بعدا باید کشف کنید که در آن ملت چین واقعا آغاز شد. از Xi'an بازدید کنید، جایی که اولین امپراتور چین (چین، از این رو چین) اعلام کرد از نخستین پایتخت چین متحد است. ارتش بزرگ ارتش سرخ را ببینید

شیان یک مکان عالی برای تجربه کردن برخی از سلسله های پیش از پکن است. لذت بردن از مهمانی سلسله تانگ و نشان دادن و دیدن معابد، مسجد، pagodas، و برج هایی که بیش از 1000 سال سن دارند.


3) شانگهای - بزرگترین و پرطرفدارترین شهر چین است.

شانگهای بزرگترین شهر چین است، و بسیاری از آنها می گویند باید برای اهمیت آن بازدید شود.

چندین جاذبه گردشگری در سطح جهان وجود ندارد و در یک روز می توان از آن بازدید کرد. اطمینان حاصل کنید که معماری استعماری و آسمان بلند بوند را می بینید.

سرعت رکورد Maglev به / از فرودگاه توصیه می شود. شانگهای یک شهر مناسب برای رسیدن به همه چی است.


4) Guilin - مناظر زیبا و فرهنگ اقلیت

گیلین دارای معروف ترین مناظر چین می باشد: قله های کارست با رودخانه لی به شدت ترکیب می شوند.

همچنین در اطراف حومه روستایی در Yangshuo چرخه، و بازدید Longsheng برای دیدن تراس برنج و موهای بلند Yao زنان اقلیت.


5) چنگدو - زادگاه پانداهای غول پیکر!

پانداهای غول پیکر چنگدو برای بسیاری از آفتابگردان کیک هستند، لمس نهایی در لیست چین باید انجام شود.می توانید در یک برنامه داوطلبانه پاندا غول پیکر، نمایشگاه های فرهنگی را مشاهده کنید.

برای کشف بیشتر از چین، مانند Guilin جذاب و پانداهای غول پیکر دوست داشتنی، به چند روز نیاز خواهید داشت.


2. تصمیم بگیرید که چند روزسفرتان د ر چین طول بکشد؟

پس از سفر طولانی به چین، احتمالا نمی خواهید سطح چین را خراشیده کنید و فقط عکس های با جاذبه های برجسته است.

ما پیشنهاد می کنیم حداقل یک هفته برای اولین سفر خود برای دیدن یک طیف برجسته در سه شهر برتر باشید.

یک توره 8 روزه انتخاب کنید: پکن (3-4 روز)، شیان (2 روز) و شانگهای (1-2 روز).وهانگزو(1-2روز) سفرنامه نمونه ما را برای الهام بخوانید.


3. چه وقتی سفر به چین را در نظر بگیریم؟

شما ممکن است برای مدت زمان خاصی از سفر خود محدودیت داشته باشید، بنابراین شما خوشحال خواهید شد که جاذبه های فرهنگی و تاریخی چین را برای سالیان سال در نظر داشته باشید. چیزهایی که در پکن، شیان، شانگهای انجام می شود، به ندرت تحت تاثیر فصول است

اگر به خصوص در مورد آب و هوا مراقبت کنید، ما پیشنهاد می کنیم که در طول بهار و پاییز، زمانی که آب و هوای گرم و راحت در اکثر چین است، آمده باشید.

اگر در نظر بگیرید که برای مناظر و جذابیت های بیشتر از راه دور بروید، آب و هوای محلی بیشتر احتمال دارد که بر تجربه شما تأثیر بگذارد.


4. تفکر حمل و نقل و اقامت در چین

زیرساخت های گردشگری چین در سال های اخیر به شدت توسعه یافته است.

گزینه های اصلی برای حمل و نقل بین المللی پرواز و قطارهای با سرعت بالا است. با توجه به قطار گلوله ای که بیش از 300 کیلومتر بر ساعت دارد، در فهرست کارهای بسیاری از مشتریان قرار دارد. قطارهای بین 100 تا 300 دلار بین شهرهای بزرگ مانند پکن، شیان و شانگهای هزینه می کنند. پرواز 300+ دلار است.

انواع اقامتی از استراحت بالا / بوتیک، به هتل های زنجیره ای، و اقامت در منطقه محلی. در اینجا برخی از هزینه های تقریبی برای مرجع وجود دارد

هتل های بوتیک و استراحتگاه های بالا: 250+ USD / night

هتل های زنجیره ای: 100-250 دلار / شب

هتل های محلی تجربه: 50-100 دلار / شب


5. از خط مشی ویزای چینی و شهرهای دروازه مطلع شوید.

پکن و شانگهای شهرهای دروازه ای برتر برای پروازهای بین المللی هستند. بیشتر مشتریان آنها را انتخاب کردند.

چین سیاست های حمل و نقل بدون ویزا برای برخی از شهرستانها و مناطق است. در مورد شهرهای بی گناه چینی بیشتر بدانید که می توانید سفر بدون ویزای خود را انجام دهید.

بیشتر تورهای چند شهر چین نیاز به یک ویزای توریستی دارند، برای مثال پکن-شیان-شانگهای. اگر این چیزی است که شما می توانید ببینید خودتان انجام دهید، راهنمای ما را برای ویزای چینی ببینید.

مثلث طلایی (8 روز): پکن، Xi'an و شانگهای

- محبوب ترین مقصد برای اولین سفر

عجایب کلاسیک (11 روز): پکن، شیان، گیلین و شانگهای

- معماری کلاسیک، فرهنگ و مناظر

تورهای چینی ما را برای 2019 برای تورهای الهام بخش بیشتر ببینید.


6. آماده سازی بیشتر برای جلب رضایت شما

اگر شما قصد استفاده از آن را دارید، مطمئن شوید که سیم کارت شما در یک شبکه چینی سازگار است. در چین چگونگی تلفن را ببینید

بسیاری از وب در چین مسدود شده اند: Google، Facebook ... بیشتر در مورد دسترسی به اینترنت در چین بیشتر بخوانید.

ولتاژ و سوکت ممکن است متفاوت باشد یک آداپتور را برای الکترونیک خود آماده کنید. مشاهده منبع برق چین و آداپتورها را ببینید.

این کمک خواهد کرد که بتوانید چیزهایی مانند "لطفا"، "سلام" و "با تشکر از شما" در چینی بگویید. 10 عبارات اساسی برای گردشگران در چین را ببینید.

کارت اعتباری / بدهی اصلی تنها در برخی از هتل های ستاره دار و فروشگاه های بزرگ قابل قبول است. هر چند پول نقد چینی را به دست آورید. راهنمای عملی برای استفاده از ارز چینی را ببینید.