سوراوونگ

فرداد پرواز
AMARA HOTEL

AMARA HOTEL

مشاهده

AMARA HOTEL

هتل آمارا بانکوک AMARA BANGKOK،فقط هفت دقیقه پیاده از هتل به ایستگاه ترن هوایی فاصله دارد. هتل آمارا بانکوک در مرکز تجاری بانکوک و فاصله بسیار کمی تا مراکز خرید بانکوک دارد. هتل آمارا بانکوک در مرکز بانکوک، فقط یک دقیقه تا مرکز خرید تانیا پلازا فاصله دارد و بسیار نزدیک مرکز و بازار شبانه پتونگ می باشد.مرکز خرید معروف ایم بی کی و میدان سیام نیز در نزدیکی هتل آمارا می باشد. اتاق های هتل آمارا بانکوک به شکل مدرن طراحی شده اند و با تابلو های سبک تایلندی تزئین شده اند، همچنین دارای تلویزیون ماهواره ای و اینتر نت بیسیم می باشد.در کلیه اتاق های هتل آمارا بانکوک مینی بار تعبیه شده است که مملو از نوشیدنی ها و خوراکی ها میباشد و به راحتی به استخر هتل دسترسی دارد. کلیه 250 اتاق هتل آمارا بانکوک مجهز به حمام و سرویس نظافتی کامل میباشد. در نظر داشته باشید اینتر نت بیسیم در کلیه فضاهای عمومی هتل به صورت رایگان در دسترس میباشد. هتل آمارا بانکوک دارای سرویس اتاق به صورت 24 ساعته میباشد آمارا بانکوک دارای پارکینگ اختصاصی و شاتل رایگان به ایستگاه ترن هوایی میباشد همچنین دارای رستوران سنگاپوری و دارایی غذاهای چینی میباشد. هتل آمارا بانکوک دارای کوکتل بار و کافی شاپ میباشد، یکی از کافی شاپ های و لژ هتل آمارا بانکوک به همراه استخر هتل در پشت بام هتل قرار دارد که دید بسیار خوب و کاملی از شهر به شما میدهد. باشگاه ورزشی هتل آمارا بانکوک به صورت ساعته فعالیت میکند.
MONTIEN BANGKOK HOTEL

MONTIEN BANGKOK HOTEL

مشاهده

MONTIEN BANGKOK HOTEL

هتل موننتین Montien بانکوک ، که در مرکز سیلوم است، حدود 350 متری از ایستگاه MRT فاصله دارد. زمین های اطراف هتل توسط باغ احاطه شده، و یک استخر در فضای باز و یک باشگاه رقص لاتین موجود است. جاذبه های محلی مانند مرکز خرید MBK و سیام پاراگون در یک مایلی از هتل می باشد. و در حدود 14 مایل، از فرودگاه بین المللی سوانابومی تا هتل راه است. اتاقهای هتل مجهز به مبلمان به سبک تایلندی، اتاق با تهویه هوای مطبوع با تلویزیون کابلی / ماهواره ای و مینی بار آماده است. حمام خصوصی مجهز به وان حمام و دیگرامکانات رفاهی است. مهمان همچنین می تواند در مرکز تناسب اندام ورزش استفاده کند. این هتل همچنین یک سالن کنفرانس برای مهمانان کاری و خدمات لباسشویی فراهم می کند. کافی شاپ 24 ساعته در خدمت مهمانان عزیز با غذاهای، بین المللی و محلی می باشد.
RED PLANET ASOKE HOTEL

RED PLANET ASOKE HOTEL

مشاهده

RED PLANET ASOKE HOTEL

هتل رد پلانت بانکوک ، تایلند در سیلوم قرار دارد و یک انتخاب محبوب برای مسافران است . از هتل رد پلانت بانکوک ، براحتی می توانید به همه نقاط گردشگری و توریستی این شهر پر جنب و جوش دسترسی داشته باشید . این هتل تنها 500 متر تا Patpong و مترو MRT-Samyan مسافت دارد . کاخ بزرگ و جاده خو سان را می توان گفت به ترتیب 4.5 کیلومتر و 4.7 کیلومتر فاصله دارد . براحتی ، قطار هوایی BTS ایستگاه چونگ نانسی ( Chongnonsi ) حدود 600 متر ،تا هتل رد پلانت بانکوک راه دارد . مسافت هتل رد پلانت بانکوک تا فرودگاه دان موانگ 23 کیلومتر می باشد . هتل رد پلانت بانکوک لذت برتر و طیف گسترده ای از امکانات رفاهی را برای اقامت شما در نظر گرفته است . برخی از امکانات هتل رد پلانت بانکوک شامل ، اینترنت رایگان در تمام اتاق ها ، امنیت 24 ساعته ، فروشگاه رفاه ، نظافت روزانه ، پارکینگ رایگان و دستگاه فکس، می باشد . طیف وسیعی از غذاهای محلی و بین المللی در تمام طول روز، در رستوران هتل رد پلانت بانکوک ارائه میشود . متناوبا ، شما می توانید انواع گزینه های ناهار خوری را تنها با یک پیاده روی کوتاه از هتل پیدا کنید.