برای سفر به تنهایی کدام مقصد مناسب تر است

شما مدت هاست در آرزوی سفر هستید، هزینه ی آن را در حساب خود پس انداز کرده اید و همه چیز برای شما آماده و مهیا است. فقط یک مشکل باقی مانده و آن نداشتن همسفر است. نباید اجازه بدهید نداشتن همسفر شما را از تماشای دیدنی های دنیا باز دارد و سفر به مقصد مورد علاقه تان تبدیل به یک آرزوی دست نیافتنی شود. اگر چه نمی توان منکر امتیازات سفر با همسفرانی خوب بود، اما سفر به تنهایی نیز یک گزینه ی عملی است. مردم زیادی در سرتاسر دنیا به تنهایی سفر کرده و با تجربیات و خاطراتی فوق العاده به خانه باز می گردند. فقط توجه داشته باشید اگر تنها سفر می کنید، در انتخاب مقصد سفر خود دقت کنید. در حالی که سفر به برخی نقاط دنیا به تنهایی لطف چندانی ندارد، در بعضی نقاط دیگر، شما نیاز چندانی به همسفر ندارید و می توانید از سفر خود کمال لذت را ببرید. ما در 2Safar پیشنهادهای جذابی برای مسافران تنها داریم. با ما همراه باشید.

2safar

1. توکیو، ژاپن

توکیو شهر محبوب مسافران تنهاست. امنیت بالای این شهر خیال شما را در طول سفر راحت کرده و عملاً نیازی به همسفر نخواهید داشت. حتی برای خانم های تنها نیز توکیو مقصدی امن و مطمئن است. اگر از خود می پرسید این شهر تا چه حد امن است، باید بدانید در فهرست امن ترین شهر های جهان، توکیو رتبه ی اول را دارد! علاوه بر امنیت، کارهای فراوانی در این شهر می توان انجام داد و برنامه های متنوعی تدارک دید. حوصله ی شما در توکیو هرگز سر نخواهد رفت و احساس تنهایی نخواهید کرد. یکی از کارهای لذت بخشی که مسافران تنها می توانند انجام دهند، گردش با قطار به نقاط مختلف شهر است و این کار در توکیو کاملاً امکان پذیر می باشد.

2safar

2. واشنگتن دی سی، ایالات متحده

پایتخت زیبای آمریکا بهشت مسافران تنها است. از آنجا که انگلیسی زبان اصلی این کشور است، برقراری ارتباط با مردم راحت تر از خیلی کشورهای دیگر است. اگر راه را گم کنید یا راهنمایی بخواهید، مردم با خوشرویی به شما کمک خواهند کرد. جالب است بدانید هفتاد درصد جمعیت این شهر مجرد هستند! پس چنانچه مجرد هستید و در سفر تنهای خود حوصله ی دیدن زوج های شاد را ندارید، واشنگتن دی سی را انتخاب کنید. موزه های این شهر بی نظیر هستند و بازدید از آن ها رایگان است. دیدن کنگره ی آمریکا و کتابخانه ی با شکوه آن نیز توصیه می شود. تماشای مجسمه ی آبراهام لینکلن را فراموش نکنید! در انجام این کارها شما به هیچ همسفری نیاز ندارید، پس به این شهر سفر کرده و از تنهایی خود لذت ببرید.

2safar

3. کویینزتون، نیوزلند

خیلی از مسافران تنها از ماجراجویی لذت می برند و به دنبال ورزش های هیجان انگیز هستند. کویینزتون برای دوستداران آدرنالین مقصد مناسبی است. اگر به دنبال راهی هستید تا با غریبه ها آشنا شده و با هم تجربه ی مشترک پرهیجانی داشته باشید، به این شهر سفر کنید. بانجی جامپینگ، سقوط آزاد یا قایق سواری در آب های خروشان از تفریحات مرسوم در این شهر زیبا است. شما در این سفر با افرادی نظیر خودتان آشنا خواهید شد و خنده و شادی و هیجان زیادی تجربه خواهید کرد.

2safar

4. آمستردام، هلند

آمستردام گویا برای مسافران تنها آماده شده است. برای نخستین بار رستوران هایی با میزهای یک نفره در این شهر ساخته شد. تور دور شهر با دوچرخه، تماشای باغ های لاله و بازدید از موزه های با شکوه هیچ کدام نیازی به داشتن همسفر ندارد. شما می توانید با خیال آسوده تنها به آمستردام سفر کنید و بدون هیچ ناراحتی و حسرتی بابت نداشتن همسفر به خانه برگردید.

2safar

5. هانوی، ویتنام

هانوی هم مانند توکیو شهر بسیار امنی است. مردم محلی مهربان و مهمان نوازند در ضمن امکان آشنایی با مسافرانی مشابه خودتان در این شهر وجود دارد.هانوی شهر محبوب سفر برای مسافرانی است که با کوله پشتی سفر می کنند. اگر تنها به هانوی می روید ، در تورهای پیاده روی دور شهر ثبت نام کرده و با افراد زیادی آشنا شوید. شما در هانوی هیچ گاه احساس غربت نخواهید کرد!

2safar

6. استکهلم، سوئد

این شهر امن ترین شهر اروپا برای توریست ها محسوب می شود و برای مسافران تنها گزینه ای عالی است. در حالی که زبان اصلی مردم سوئدی است، انگلیسی نیز در سوئد کاملاً رواج دارد و چنانچه با این زبان مسلط آشنا باشید، هیچ مشکلی در برقراری ارتباط در سوئد پیدا نخواهید کرد. در خیابان های استکهلم به تنهایی بگردید و گم شوید و دوباره راه را پیدا کنید. شما لذت تنها بودن را در سوئد کشف خواهید کرد!

2safar

7. پراگ، جمهوری چک

پراگ با زندگی شبانه ی فوق العاده اش، مقصد محبوب سفر های یک نفره است. این شهر مناسب قدم زدن و پیاده روی است و از این نظر برای مسافران تنها که معمولاً قدم زدن را دوست دارند مناسب می باشد. پراگ شهری است که حتی اگر با همسفری به آن جا می روید، مایل خواهید بود لحظاتی تنها شوید و جادوی آن را به تنهایی کشف کنید.

2safar

8. منچستر، انگلستان

منچستر شهر موسیقی، هنر، کافه ها و باشگاه های شبانه است. شما در این شهر به قدری سرگرم خواهید شد که احساس تنهایی نخواهید کرد. وقتی از نمایشگاه های هنری بر می گردید، در کافه ای چای خوشم طعم انگلیسی می نوشید و به بازدید از آکسفورد می روید! چه انتظار دیگری از یک سفر جذاب دارید؟ این شهر مهد موسیقی زیرزمینی است و برای هنرمندان و هنردوستان یک مقصد ایده آل می باشد. در کافه ها و گالری های هنری می توانید با هم فکر های خود آشنا شده و به تنهایی خود خاتمه دهید.

2safar