با توجه به نظرسنجی GO Group، انتظار می رود در سال 2018 افزایش شدید سفر انجام شود

فرداد پرواز

09 دی 1396


چیکاگو - هنگامی که در مورد برنامه سفر در سال 2018 خواسته شد، 27 درصد از پاسخ دهندگان در سال 2018 برای کسب و کار بیشتر در سال 2018 برنامه ریزی کرده اند و در مقایسه با سال 2017، 33 درصد گفته اند که برای اوقات فراغت بیشتر سفر می کنند.نتایج حاصل از نظرسنجی انجام شده توسط GO Group، LLC، که حمل و نقل زمینی را در بیش از 90 فرودگاه در سراسر جهان حمل می کند، گردآوری شده است. بیش از 240 نفر در این نظرسنجی شرکت کردند.در سال گذشته همان نظرسنجی انجام شد، فقط 15 درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که برنامه ریزی برای سفر بیشتر به کسب و کار و 21 درصد بیشتر برای اوقات فراغت در مقایسه با سال 2016 است.تنها شش درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی در سال جاری اعلام کردند که در سال 2018 برای کسب و کار کمتر سفر می کنند و برای اوقات فراغت 5 درصد کمتر است. بیست و هفت و 33٪ اظهار داشتند که این مبلغ به ترتیب برای کسب و کار و اوقات فراغت سفر خواهد کرد، در حالی که 39٪ از برنامه سفرهای کسب و کار و 30٪ برای اوقات فراغت مطمئن نیستند.

با توجه به شورای جهانی سفر و گردشگری، سهم کل سفر و گردشگری در سال 2016، 8.1 درصد از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده بود.

جان McCarthy، رئیس گروه GO، می گوید: "بر اساس آمار، افزایش بالقوه در کسب و کار و سفرهای تفریحی باید تاثیر زیادی بر خطوط هوایی، هتل ها و صنایع وابسته داشته باشد." "صنعت گردشگری و گردشگری مشاغل ایجاد کرده و رونق جهانی را تولید می کند، بنابراین این واقعا اخبار مثبت است."

GO Group LLC بزرگترین ارائه دهنده خدمات حمل و نقل در فرودگاه ایالات متحده آمریکا است که با ارائه ده ها سواری، وسایل نقلیه خصوصی، چارترها و تورها، 90 فرودگاه در ایالات متحده، کانادا، مکزیک، کارائیب، استرالیا و اروپا را حمل می کند و بیش از 13 میلیون مسافر در سال حمل می کند.


https://www.traveldailynews.com