باشکوه ترین قطار اروپا آغاز به کار می کند

فرداد پرواز

13 تیر 1396


برای کسانی که می خواهند تجربه سفر با قطار در سالهای 1920 را داشته باشند ، قطار اکسپرس Simplon-Orient-Express ونیز ، که یک قطار لوکس مسافربری قدیمی مربوط به سالهای 1920 تا 1930 است ، به روز رسانی می شود.

شرکت بلموند این تغییرات را به روی این قطار اعمال می کند و سه سوییت بزرگ جدید در مارچ 2018 به آن اضافه می کند. این سوییت ها هر یک دارای یک اتاق خواب دو نفره ، یک اتاق نشیمن همراه با مبلمانی که می تواند به تخت تبدیل شود و حمام و دستشویی مجزا خواهد بود. همانند سایر قسمت های این قطار ، طراحی داخلی سوییت ها ظاهر تاریخی خود را حفظ می کنند.

وسایلی که داخل هر یک از این سه سوییت به کار می رود الهام گرفته از یکی از سه مقصد این قطار است ، ونیز ، پاریس و استانبول. بنابراین یکی از سوییت ها وسایلی به سبک باروک ایتالیایی و لامپ های شیشه ای خواهد داشت ، دیگری به سبک فرانسوی ها و سومی با وسایل دست ساز و فلزی به سبک قدیمی استانبول دکور خواهد شد.

هزینه سفر با این قطار سریع السیر لوکس از 5500 دلار برای هر نفر و اقامت هر شب بابت سفر از لندن به ونیز یا برعکس خواهد بود. پکیج های ده روزه سفر با این قطار نیز هزینه ای 15500 دلاری خواهد داشت که سفر آن از پاریس آغاز شده و به استانبول ختم می گردد.


http://lastsecond.ir