این وسایل را در سفر آینده خود به همراه ببرید

در دنیای مدرن امروزه برخی از وسایلی که در گذشته از ضروریات سفر محسوب می شدند، دیگر مورد نیاز نیستند و فقط جای چمدانِ مارا تنگ می کنند. در عوض، نیازهای جدیدی به وجود آمده است که بیشتر آ نها مربوط به تکنولوژی و ابزار های مدرنمی شوند. ما در 2Safar این وسایل امروزی را به شما معرفی می کنیم تا در سفر آینده ی خود به همراه ببرید.

2safar

پاوربانک

گوشی های موبایل هوشمند امروزی، خیلی زود شارژ تمام می کنند بنابراین همراه داشتن پاور بانک به خصوص در سفر که ما دائم از موبایل استفاده می کنیم بسیار ضروری است. در حقیقت تمام شدن شارژ گوشی در سفر نه تنها ناخوشایند که خطرناک است. ممکن است بدون دسترسی داشتن به نقشه ی گوگل خود موفق به پیدا کردن راه نشده و گم شوید. به علاوه برای عکس گرفتن، جستجوی رستوران های اطراف و غیره شما به گوشی نیاز ضروری دارید. توجه داشته باشید باطری های گوشی در هوای خیلی سرد مثل سفرهای اسکی یا خیلی گرم مثل سفرهای ساحلی زودتر شارژ تمام می کنند. پس در اولین فرصت و قبل از سفر بعدیِ خود یک پاوربانک تهیه کنید. پاوربانک انواع مختلف دارد. مدلی انتخاب کنید که بتواند گوشی شما را چند بار شارژ کند و ترجیحاً سبک باشد. هر چه پاوربانک قدرتمند تر باشد، بزرگ تر و سنگین تر است. یک پاوربانک متوسط به لحاظ قدرت و نسبتاً سبک به لحاظ وزن، مناسب ترین انتخاب برای سفر است.

2safar

قمقمه ی مجهز به فیلتر تسویه آب

معمولاً خوردن آب سالم و خوشمزه در سفر یک معضل است. آب لوله کشی بسیاری از شهرها در سرتاسر دنیا برای آشامدین بهداشتی نیست یا حداقل مزه ی خوشایندی ندارد. خریدن مدام آب معدنی نیز مشکلات خودش را دارد. بهترین راه حل خریدن قمقمه های مجهز به فیلتر تسویه آب است. فقط دقت کنید اگر آن را با خود به داخل هواپیما می برید، هنگام عبور از گیت کنترل امنیت خالی باشد و قبل از سوار شدن به هواپیما آن را با آب فرودگاه پر کنید. هنگام خرید این قمقمه ها به کارآیی فیلتر آن دقت کنید و برچسب آن را بخوانید و مطمئن شویدکه ویروس ها، انگل ها، پاتوژن ها و باکتری ها فیلتر می شوند.

2safar

هدفون کاهش دهنده ی صدای محیط

این هدفون را تهیه کنید تا در هر نقطه ی شلوغ و پر سر وصدایی، حس کنید در پیله ی آرام خودتان هستید. در سفر این هدفون ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند. با این ابزارحتی اگر نوزادی در صندلی کناری جیغ بنفش بکشد، آرامش شما مختل نخواهد شد. البته شایان ذکر است که این هدفون ها به طور کامل صدای محیط را فیلتر نمی کنند اما آن را به شکل محسوسی کاهش می دهند. هنگام خرید این ابزار نوع باطری دار آن را خریداری کنید چون کارآیی بیشتری دارد. نوع بدون باطری فقط صدا را ایزوله می کند یعنی چون روی گوش شما را می پوشاند صدای محیط کمتر می شود و تأثیر دیگری ندارد. به علاوه در سفرهای طولانی ممکن است گوش شمارا اذیت کند.

2safar