۴ ایرباس نو در راه جزیره کیش

فرداد پرواز

22 آبان 1396


تلاش شرکت‌های هواپیمایی برای نوسازی ناوگان، در یکی دو سال گذشته و به لطف اجرای برجام وارد مرحله جدیدی شده و برخی شرکت‌ها توانسته‌اند پس از سال‌ها، با شرکت‌های هواپیماساز برای خرید مستقیم هواپیماهای نو وارد مذاکره شوند.

کیش‌ایر نیز از جمله شرکت‌هایی است که قصد به کار گرفتن هواپیماهای نو در ناوگان خود دارد. این شرکت برای خرید هواپیما با شرکت فرانسوی ایرباس وارد مذاکره شده و آنطور که کاپیتان محمدتقی جدیدی، مدیرعامل این شرکت به «گسترش‌تجارت» می‌گوید، پیش‌بینی می‌شود کیش‌ایر موفق شود تا پایان سال، ۴ هواپیمای نو از این شرکت خریداری کند. مدیرعامل کیش‌ایر خبر مهم دیگری نیز درباره کاهش نرخ بلیت پروازهای این شرکت به «گسترش‌تجارت» داده که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

شرکت کیش‌ایر، به عنوان زیرمجموعه‌ای از سازمان منطقه آزاد کیش، چه برنامه‌هایی برای توسعه گردشگری جزیره دارد؟

یکی از برنامه‌های مهم شرکت هواپیمایی کیش‌ایر در زمینه کمک به توسعه گردشگری جزیره که به تازگی اجرا شده، طرح کاهش نرخ بلیت پروازهای جزیره کیش است. براساس تدبیر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، قرار بر این شد هزینه‌های سفر به جزیره کیش برای مردم کاهش یابد و در این زمینه ما اقدام به کاهش نرخ بلیت هواپیما کردیم و نرخ بلیت پروازهای تهران- کیش و برعکس که پایین‌ترین نرخ در جداول قیمتی شرکت بود را از ۵۳۰ هزار تومان به ۴۵۰ هزار تومان رساندیم. همچنین با هدف نظارت بیشتر و کاهش تخلفات احتمالی آژانس‌ها در زمینه فروش بلیت‌های شرکت، بخش عمده پروازهای کیش‌ایر را از چاترکننده‌ها پس گرفتیم و به صورت نظام‌مند به فروش می‌رسانیم. هدف از این اقدامات در مجموع افزایش رضایت مردم و تشویق آنها برای سفر به جزیره کیش است.


http://tnews.ir