انتصاب رئیس سازمان گردشگری

فرداد پرواز

1395/08/24


دیروز در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراسم تودیع مسعود سلطانی فر و معارفه زهرا احمدی پور، روسای سابق و جدید در این محل برگزار شد .در این مراسم که نماینده اول رئیس جمهور حضور داشتند با برشمردن سه معیار برای انتخاب احمدی پور به بسیاری از انتقادها پاسخ دادند . اسحاق جهانگیری بیان کردند با واقعیت های جدید در مدیریت کشور مواجهیم که یکی از این واقعیت ها این است که کدیریت بخش دولتی تغییرات زیادی داشته که یکی از علل آن این است که در عصر انفجار اطلاعات و فناوری های نوین هستیم . همچنین وی راجع به لزوم حضو زنان در بخش های مدیریتی جامع افزود : باید جامعه پذیرای حضور زنان در نهادهای دولتی و اجرایی سازمان ها باشد چراکه قابلیت مسولیت های مدیریتی را دارا می باشند که از این موضوع نمی توان راحت گذشت .

جهانگیری در پایان تاکید کرد دولت باید زیرساخت های مربوط به این بخش را به شکلی فراهم سازد که بخش خصوصی در سازمان ورود پیدا کند که این موضوع مستلزم حمایت می باشد .

سلطانی فر در این جلسه توصیه های مهمی که حاصل تجربه کاریش بود را در 12 مورد برای احمدی پور خاطرنشان کرد .

**تحرک و خلاقیت؛ کلیدواژه رئیس جدید

رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این نشست ضمن تشکر از روحانی به خاطر اعتمادش به او تاکید کرد : سیاست ها و برنامه های دولت در این سازمان ادامه خواهد یافت و بنده با خلاقیت و تحرک بیشتری سعی در بهبود یافتن این سازمان دارم ، همچنین افزود میراث فرهنگی و سابقه تمدن ایران به عنوان یک میراث و عنصر سازنده کشور می باشد که به بقای این سرزمین کمک کرده است و ضرورت انسجام بین سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را خاطر نشان کرد .

شهیندخت مولاوردی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، معاونان سازمان، برخی از نمایندگان مجلس و مدیران ستادی و استانی نیز در این معارفه حضور داشتند .


منبع :دنیای اقتصاد

لینک :http://donya-e-eqtesad.com/news/1079329