امن ترین هواپیماهای جهان برای سال 2019

17 دی 1397

این چیزی نیست که مسافران مشتاقانه در مورد آن فکر کنند، اما دانستن اینکه شما در دست قابل اعتماد هستید هنگام پرواز از یک طرف به جهان دیگر، همیشه یک امتیاز است. به همین دلیل است که در لیست سالانه هواپیمایی AirlineRatings.com به نام ایمن ترین خطوط هوایی دنیا ارزش دارد و کشف بهترین است. تا سال 2019، خطوط هوایی در بالای لیست، بار دیگر، حامل استرالیایی Qantas است. حوادث مربوط به حمل و نقل هوایی هنوز هم بسیار نادر هستند، اگر چه در 12 ماه گذشته افزایش تلفات در سال گذشته افزایش یافته است. سال گذشته AirlineRatings توانست یک شرکت هواپیمایی را بر روی رقبای خود بیفزاید. سردبیر اصلی جفری توماس می گوید: در این سال وب سایت ارزیابی ایمنی و محصولات مبتنی بر استرالیا دارای چشم انداز دقیق تر بود. "با توجه به رهبری صنعتش در نوآوری ایمنی،" Qantas برنده روشن بود، "او به CNN Travel می گوید، مسیر خط جدید و بدون توقف استرالیا و بریتانیا را برای قابلیت اطمینان آن مشخص می کند.

AirlineRatings داده ها را برای 405 شرکت هواپیمایی در سراسر جهان مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است تا لیستی از 20 ایمن ترین حامل های برتر را جمع آوری کند. از 12 معیار جداگانه استفاده کرد، از جمله ممیزی ها از دولت ها، هیات حاکمه هوایی و انجمن های رهبری. همچنین در نظر گرفته شد سوابق تصادف و حادثه جدی برای هر حامل - به علاوه سن ناوگان و سود دهی.

AirlineRatings همچنین 10 شرکت هواپیمایی کم هزینه با بهترین سوابق ایمنی را مشخص کرده است. به ترتیب حروف الفبا، 10 هواپیمای بی خطر ترین هواپیمایی بودجه عبارتند از:

Flybe، Frontier، HK Express، Jetblue، Jetstar استرالیا / آسیا، Thomas Cook، Volaris، Vueling، Westjet و Wizz. هواپیمایی مفقانی Volaris و حامل مجارستان Wizz جدیدی از لیست هستند، در حالی که Aer Lingus از نقطه 2017 خود را از دست داد.

AirlineRatings.com خطوط هوایی را با استفاده از سیستم رتبه بندی هفت ستاره خود، رتبه بندی می کند - با بالاترین 20 خطوط هوایی که تمام هفت ستاره را به دست آورده اند. خطوط هوایی کمترین رتبه بندی در سال 2019، تنها یک یا دو ستاره در رتبه بندی قرار دارند، عبارتند از: خطوط هوایی آریانا، خطوط هوایی بلویو، سرویس کام هوا و خطوط هوایی Trigana.