اقدام پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی برای راه‌اندازی 3 شرکت دانش‌بنیان

فرداد پرواز

5 مهر 1396


معاون پژوهش و آموزش پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی از اقدام این پژوهشکده برای راه‌اندازی 3 شرکت دانش‌بنیان خبر داد و گفت: دو تفاهم‌نامه با دو دانشگاه معتبر خارجی از جمله "دانشگاه مونپلیه فرانسه" و "اوتاگو نیوزیلند" امضا کرده‌ایم.

هادی رفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا،با بیان اینکه پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی، 3 گروه پژوهشی دارد، اظهار کرد: این گروه‌ها شامل "اقتصاد گردشگری"، "جامعه‌شناسی گردشگری" و "مدیریت و برنامه‌ریزی گردشگری" است و همچنین پژوهشکده یک مرکز خدمات تخصصی نیز دارد.

معاون پژوهش و آموزش پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی افزود: مرکز خدمات تخصصی به عنوان حلقه واسط بخش تحقیقات و پژوهش با بازار است و در نظر داریم با راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان نقش بهینه‌تری در این راستا ایفا کنیم.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌ها قرار است 3 شرکت دانش‌بنیان راه‌اندازی کنیم که در حال حاضر،دو شرکت،مراحل ابتدایی را طی کرده و در حال گذراندن سیکل اداری راه‌اندازی هستند.

رفیعی به بخش بین‌الملل این پژوهشکده اشاره کرد و گفت: در مرکز خدمات،بخش بین‌المللی دو تفاهم‌نامه با دو دانشگاه معتبر خارجی "دانشگاه مونپلیه فرانسه" و "اوتاگو نیوزلند" امضا کرده‌ایم.


http://www.isna.ir