تقاضا برای سفر به ایران افزایش معنا داری پیدا کرده است

فرداد پرواز

10 بهمن 1395


تهران- ایرنا- یک فعال حوزه گردشگری گفت: امسال و پس از برجام، تقاضای گردشگران خارجی برای سفر به ایران افزایش معنا داری پیدا کرده است.

سام حسینی که به عنوان مدیرعامل یک شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری فعالیت می کند روز شنبه با نتیجه گیری از تجربه خود افزود: در بازخوردی که از نظرات گردشگردان خارجی به ایران داشته ایم می بینیم که آنها کشور ما را مقصدی امن و زیبا برای سفر می دانند.

به گزارش ایرنا این فعال حوزه گردشگری که در جمع گروهی از هنرمندان سینما و تلویزیون

سخن می گفت ادامه داد: گردشگران خارجی علاقه‌مندند از محیط های طبیعی و فرهنگی ایران بازدید کنند.

حسینی گفت: ما با درک ارزش زمان و سرمایه برای مشتریان خود تلاش کردیم راهکارهایی متفاوت برای برنامه ریزی صحیح در سفر اتخاذ کنیم.

رییس هیات مدیره شرکت سام سیر با بیان این که بخش خصوصی فعال در حوزه گردشگری برای توسعه هر چه بهتر صنعت گردشگری تمام تلاش خود را به کار گرفته است گفت: سهم بالایی از اقتصاد ایران می تواند از گردشگری به دست آید و این صنعت کلیدی ترین صنعت در اقتصاد ایران به حساب آید.

وی با بیان این که شرکت های گردشگری می توانند در رونق توریسم نقش بسزایی ایفا کنند افزود: از مهم تریم اقدامات برای جذب گردشگر ، ارائه راهبرد گردشگری، شناخت گردشگران و توجه به آنان است که بخش خصوصی فعال در این حوزه نیز در این زمینه نقش پر رنگی دارد.

حسینی درباره بهره گیری شرکت خود و سایر شرکت های بخش خصوصی از امکانات فناوری اطلاعات ،و ارتباطات در جهت ایجاد رضایت مشتریان گفت: در این راستا تلاش هایی داشته ایم که از جمله آن به طراحی اپلیکیشن سفر می توان اشاره کرد.


http://www.irna.ir