افراد مشهور چه آیتم هایی را با خود با سفر می برند - قسمت چهارم

افراد مشهور چه آیتم هایی را با خود با سفر می برند - قسمت چهارم

در این مقاله به سراغ هنرپیشه ها و افراد مشهور می رویم تا ببینیم با چه وسایلی سفر می کنند و چه تمایزی با مردم عادی دارند. خواندن این مقاله خارج از لطف نیست. با 2Safar همراه باشید.

جنیفر لارنس: کارتون های دیزنی

اگرچه تفریحات و سرگرمی های داخل پرواز روز به روز بهتر می شوند اما همچنان افراد بسیاری ترجیح می دهند سرگرمی های مخصوص خود را به داخل هواپیما ببرند. مثلاً برای برخی افراد مجموعه ی فیلم های ایرلاین ها به حد کافی رضایت بخش نیست و آن ها سلکشن خود را ترجیح می دهند. یکی از این افراد جنیفر لارنس است که برای گذران وقت در هواپیما حتماً چند کارتون دیزنی با خود با به همراه می برد. او به خصوص عاشق کارتون سفید برفی است و از آن آرامش می گیرد.

2safar

جولین مور: اتوی موی کوچک

جولین مور همیشه حتی پس از پرواز های طولانی تر و تازه و شاداب به نظر می رسد. راز او وسیله ای است که در چمدان کابین با خود حمل می کند: یک اتوی موی کوچک! اگر شما ظاهر به هم ریخته ی خود را پس از پرواز با ظاهر شاداب و مرتب افراد مشهور مقایسه می کنید باید بدانید آن ها برای این ظاهر همواره وقت می گذارند و حتی داخل پرواز نیز از رسیدگی به موهای خود غافل نیستند. جولین مور به مجله ی مد می گوید: مرتب کردن و رسیدگی به زیبایی موها در هواپیما واقعاً احساس خوبی به من می دهد.

2safar

کارلی کلاس: هدفون ضد صدا

اغلب مردم امروزه می دانند در طول پرواز، به خصوص پرواز های طولانی، همراه داشتن یک هدفون ضد صدا واقعاً ضرورت دارد. مثلاً در زمان تیک آف و فرود هواپیما سر و صدای داخل کابین بسیار زیاد است و بدون هدفون به سختی می توان آن را تحمل کرد. در واقع این وسیله در هواپیما به قدری مفید است که به نظر می رسد مخصوص پرواز ساخته شده است! افراد مشهور نیز از این وسیله غافل نیستند. یکی از کسانی که در عکس های اینستاگرامش مرتب با این هدفون ها دیده شده و به نوعی استفاده از این هدفون ها را بیش از پیش در پرواز مد کرده است کارلی کلاس، مدل و کار آفرین آمریکایی است. او از هدفونی کاربردی و با کیفیت استفاده می کند که به راحتی می تواند آن را در جیب خود حمل کند.

2safar

زاک افرون: کیف پارچه ای رنگارنگ

زاک افرون، هنرپیشه ی آمریکایی پیوسته در حال سفر است و دائم عکس هایی از خود در شهر های رمانتیک اروپایی منتشر می سازد. او هیچ وقت در این سفر ها بدون کیف پارچه ای رنگارنگ خود مشاهده نمی شود. این کیف که برایش نقش چمدان کابین را دارد جزء همیشگی استایل افرون در سفر است. این کیف به راحتی زیر صندلی هواپیما جا می شود و رنگ هایش به قدری شاد و سر زنده است که عملاً در تمام طول سفر مقابل چشم خواهد بود و هر جایی که گم شود از دور قابل رد گیری است! این هم به هوشمندی افراد ثروتمندی چون زاک افرون بر می گردد که به جای یک کیف خیلی گران قیمت که طعمه ی سارقان قرار می گیرد، یک کیف پارچه ای معمولی با خود حمل می کنند.

2safar