افراد مشهور چه آیتم هایی را با خود به سفر می برند - قسمت اول

افراد مشهور چه آیتم هایی را با خود به سفر می برند - قسمت اول

اگر شما ثروتی نا محدود در اختیار داشتید و شغلتان طوری بود که مرتب به سفر می رفتید، چه آیتم هایی با خود به سفر می بردید و روی چه چیز هایی سرمایه گذاری می کردید؟ اگر پاسخ این است که جت شخصی خود را می خریدید لازم است بدانید بسیاری از مولتی میلیونر های جهان ترجیح می دهند با همان هواپیما هایی سفر کنند که بقیه ی مردم سفر می کنند. با این تفاوت که بلیط درجه یک را برای خود خریداری می نمایند. همچنین ظاهر آن ها نیز شاید در یک نگاه تفاوت چندانی با مسافران عادی هواپیما نداشته باشد، اما با یک نگاه دقیق تر تشخیص می دهید این افراد آیتم هایی دارند که با مردم عادی کاملاً فرق می کند.

در این مقاله به سراغ هنرپیشه ها و افراد مشهور می رویم تا ببینیم با چه وسایلی سفر می کنند و چه تمایزی با مردم عادی دارند. خواندن این مقاله خارج از لطف نیست. با 2Safar همراه باشید.

2safar

الکسا چانگ: سرم مرطوب کننده ی صورت

همه می دانیم که سفر در ارتفاع موجب کم آبی و خشکی پوست می شود. افرادی نظیر الکسا گانگ که زیاد سفر می کنند باید به طور ویژه مراقب پوست خود باشند. این مجری، نویسنده، طراح لباس و مدل معروف انگلیسی همواره در چمدان کابین خود چندین سرم مرطوب کننده ی عالی دارد و در طول پرواز مرتب به پوستش رسیدگی می کند. او می گوید: پوست من تشنه اش می شود. من حتماً چند مدل سرم غلیظ به همراه می برم تا تشنگی اش را برطرف کنم.

2safar

جاستین بیبر: دمپایی مخصوص پرواز

جاستین بیبر اخیراً لاین تولید مخصوص دمپایی هتل را آغاز کرده و هزاران دمپایی با برند خودش به فروش رسانده است. اگرچه این دمپایی ها به نام دمپایی هتل معرفی شده اند اما او خودش در تمام مدت سفر از این دمپایی ها استفاده می کند، حتی اخیراً از اون عکس هایی با دمپایی هایش در هواپیما منتشر شده است. البته هیچ کس جاستین بیبر را بابت پوشیدن این دمپایی ها در هواپیما سرزنش نمی کند، چون همه می دانند در یک پرواز طولانی پوشیدن دمپایی تا چه حد موجب آسایش است. دمپایی های او طوری طراحی شده اند که در عین گرم نگه داشتن پا ها راحت و کاربردی هستند. البته ما توصیه نمی کنیم این دمپایی ها را در فرودگاه بپوشید اما اگر به اندازه ی جاستین بیبر اعتماد به نفس دارید اشکالی در این مسئله نیز وجود نخواهد داشت!

2safar

رایان گاسلینگ: ساعت آنالوگ

اگر در زمره ی افرادی هستید که در طول زندگی عادی به ندرت پیگیر زمان و ساعت هستید، در سفر هیچ چاره ای جز وقت شناس بودن ندارید. وقت نشناسی در سفر شوخی بردار نیست و خیلی راحت می تواند منجر به از دست دادن پرواز و خیلی مشکلات دیگر بشود. شاید به همین خاطر است که رایان گاسلینگ، هنرپیشه ی معروف، هرگز بدون ساعت آنالوگش سفر نمی کند. او ترجیح می دهد به جای ساعت های مدرن یک ساعت قدیمی در طول پرواز به مچ دست خود ببندد و در این رابطه هیچ اهمیتی به نظر دیگران نمی دهد.

2safar