افراد مشهور چه آیتم هایی را با خود با سفر می برند - قسمت دوم

افراد مشهور چه آیتم هایی را با خود با سفر می برند - قسمت دوم

در این مقاله به سراغ هنرپیشه ها و افراد مشهور می رویم تا ببینیم با چه وسایلی سفر می کنند و چه تمایزی با مردم عادی دارند. خواندن این مقاله خارج از لطف نیست. با 2Safar همراه باشید.

لی لی آلدریج: یک شال چند منظوره

لی لی آلدریج، مدل معروف آمریکایی، همیشه دوست دارد در پرواز شالی دور گردنش بیندازد. فرقی نمی کند به سفر کاری برود یا یک تعطیلات لوکس، او هیچ وقت بدون شال سوار هواپیما نمی شود. از نظر او همراه داشتن شال چندین حسن دارد، هم استایل شما را عالی می کند و یک اکسسوری زیبا به شمار می رود، هم می تواند نقش پتو را ایفا کند. در ضمن در طول سفر نیز شال کار برد های مفید دیگری دارد، به خصوص در ساحل چنین شالی خیلی به کار خانم ها می آید.

2safar

جسیکا آلبا: کفش جلو بسته

پیش از این در مورد کفش مناسب در هواپیما صحبت کرده ایم و به این نتیجه رسیده ایم بهترین انتخاب یک جفت کفش بدون پاشنه و و در عین حال جلو بسته است تا از انگشتان پا محافظت کند. می توانید از کفش های جسیکا آلبا ایده بگیرید که در عین راحتی کامل، انگشتان را می پوشاند. او کفش هایش را از برند خودش انتخاب می کند و معتقد است آن ها برای طول پرواز عالی هستند. این کفش ها در عین شیکی و استایلیش بودن بسیار راحت هستند و از پا ها نیز محافظت خوبی به عمل می آورند. این کفش ها به بخصوص همراه با جین عالی می شوند.

2safar

سلنا گومز: یک کت شیک

سلنا گومز دوست دارد با استایل کلاسیک سفر کند و کت های بارانی با جیب های متعدد را ترجیح می دهد. رنگ مورد علاقه ی او در انتخاب کت سفید یا مشکی است. جالب است بدانید پوشیدن این مدل کت ها درهواپیما در قرن گذشته خیلی مد بود زیرا هم شیک بودند، هم جیب هایشان جای زیادی برای قرار دادن وسایل داشتند و در نقش یک چمدان کابین عمل می کردند و هم در هوای سرد داخل کابین مسافران را گرم نگه می داشتند. امروزه با ترویج لباس های غیر رسمی و راحتی در پرواز این کت ها کمتر در هواپیما دیده می شود، با این وجود سلنا گومر پوشش کلاسیک را بسیار دوست دارد و اغلب یا چنین کتی در پرواز ها دیده می شود.

2safar

دیوید بکهام: کلاه بیس بال برای مخی نگه داشتن هویت

دیوید بکهام هرگز بدون چند آیتم خاص سفر نمی کند. یکی از آن ها کلاه نقابدار مخصوص بیس بال است که تبدیل به بخشی از استایل بکهام در سفر شده است. او کلاه خود را از برند همسرش انتخاب می کند و نه تنها با این کلاه ظاهر ورزشی اش حفظ می شود، که از دید پاپاراتزی ها یا هواداران سمج نیز مخفی می ماند. افرادی نظیر دیوید بکهام چون در همه جای دنیا شناخته شده هستند به ندرت می توانند زمانی خلوت برای خود داشته باشند و همیشه زیر نظر خبر نگاران یا مردم عادی هستند. کلاه کپ ایده ی خوبی برای نا شناخته ماندن است.

2safar