افراد مشهور چه آیتم هایی را با خود با سفر می برند - قسمت سوم

افراد مشهور چه آیتم هایی را با خود با سفر می برند - قسمت سوم

در این مقاله به سراغ هنرپیشه ها و افراد مشهور می رویم تا ببینیم با چه وسایلی سفر می کنند و چه تمایزی با مردم عادی دارند. خواندن این مقاله خارج از لطف نیست. با 2Safar همراه باشید.

بلا حدید: عینک آفتابی بزرگ و گرد

عینک آفتابی بخش جدایی ناپذیری از استایل افراد مشهور است. مهم ترین دلیلش هم کمک به ناشناس ماندن آن هاست. اغلب سلبریتی ها از کیت بلانشت گرفته تا بلا حدید، ریز ویتر اسپون، اورلاندو بلوم، کریستیانو رونالدو و ادریس البا با عینک آفتابی اسپرت خود سفر می کنند. خواهران حدید، جی جی و بلا در این رابطه مشهور تر از بقیه هستند. آن ها چه در قسمت درجه یک پرواز های تجاری و چه در جت شخصی خود عینک آفتابی های بسیار شیک و اسپرت استفاده می کنند که مورد توجه طرفدارانشان قرار گرفته است.

2safar

کین کاردشیان: بالش ابریشمی

افراد مشهور به خصوص مدل ها و هنرپیشه ها به شکلی وسواسی مراقب پوست و جوانی خود هستند. افراد خانواده ی کاردشیان در این زمینه از پیشرو ها محسوب می شوند. کیم کاردشیان بدون بالش ابریشمی خود سوار هواپیما نمی شود زیرا هرگز حاضر نیست سر خود را روی بالشی جز ابریشم خالص بگذارد. بالش های ابریشمی گران هستند اما اگر می خواهید روی خرید کالایی کاربردی سرمایه گذاری کنید ما قطعاً این رو بالشی ها را توصیه می کنیم.

2safar

الی گولدینگ: حیوان خانگی

ستاره ی موسیقی پاپ، الی گولدینگ به قدری به سگش علاقه دارد که او را در تمام سفر ها با خود به همراه می برد. اخیراً ایرلاین ها سختگیری های زیادی در رابطه با همراه بردن حیوانات خانگی اعمال می کنند اما اگر شما نیز یک سوپر استار مانند الی گولدینگ باشید در این رابطه هیچ نگرانی نخواهید داشت. او با هواپیمای شخصی اش سفر می کنند و هر موجود زنده ای که بخواهد با خود به داخل کابین می برد!

2safar

جنیفر آنیستون: سالاد خانگی

جنیفر آنیستون طرفدار پر و پا قرص انواع سالاد های خانگی است. در زمان بازی در سریال دوستان او هر روز برای ناهار خود سالاد درست می کرد و به سر صحنه می برد. این عادت جنیفر همچنان ادامه دارد و او ترجیح می دهد به جای خوردن غذا های کم ارزش هواپیما، سالاد خانگی خود را در پرواز بخورد. شما هم می توانید از او الگو بگیرید و بدون هیچ خجالتی در داخل هواپیما غذای خود را بخورید. البته مطمئن شوید مشکلی در حمل غذای تازه به داخل هواپیما نخواهید داشت چون برخی پرواز های بین المللی در این رابطه سختگیری به خرج می دهند.

2safar

سارا جسیکا پارکر: رمان کاغذی

مانند خیلی دیگر از مسافران اهل مطالعه، سارا جسیکا پارکر هیچ وقت بدون کتاب سوار هواپیما نمی شود. او فقط کتاب های کاغذی را می پسندد و زمان زیادی را به مطالعه می گذراند. البته از هنرپیشه ای که نقش کری برادشا، نویسنده ی اهل منهتن را در مشهور ترین فیلمش بازی کرده است انتظار دیگری نباید داشت.

2safar