پرواز مستقیم از مازندران به ایروان

فرداد پرواز

14اسفند1395


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای مازندران، برقراری خط جدید پروازی ساری – ایروان و ساری – تبریز از فرودگاه بین المللی ساری انجام می شود. مهندس وطن خواه مدیرکل فرودگاههای استان با اشاره به وجود رشد 21 درصدی پروازهای فرودگاه ساری افزود: شرکت هواپیمایی آتا در مسیر ساری – تبریز – ساری روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته به دیگر پروازهای داخلی این فرودگاه اضافه شد.

مدیرکل فرودگاههای مازندران با بیان اینکه فرودگاه ساری با وجود امکانات و تجهیزات لازم فرودگاهی برای افزایش پروازهای داخلی و خارجی ظرفیت لازم را دارد افزود: از بیست و هشتم اسفندماه امسال خط پروازی ساری - ایروان توسط شرکت هواپیمایی تابان جهت رفاه حال مسافران نوروزی به صورت رفت روزهای شنبه، چهارشنبه و یکشنبه و برگشت روزهای چهارشنبه، یکشنبه و پنجشنبه از فرودگاه بین المللی ساری برقرار خواهد شد.

مهندس وطن خواه در ادامه افزود: با توجه به پتانسیل گردشگری و استقبال مردم از چشم اندازهای طبیعی استان و ضرورت توسعه خدمات حمل و نقل هوایی و با وجود دو فرودگاه نوشهر و رامسر در غرب استان، در حال حاضر روزهای یکشنبه و پنجشنبه هر هفته توسط شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر مشهد – نوشهر – مشهد پرواز برقرار می باشد که در ایام نوروز در این مسیر روزهای سه شنبه هم اضافه گردید.

وی خاطر نشان کرد: در فرودگاه رامسر هم در حال حاضر توسط شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر رامسر به تهران-رامسر پروازبرقرار می باشد که توسط شرکت هواپیمایی یاد شده برای ایام نوروز به 2تا 3 پرواز افزایش خواهد یافت. همچنین برقراری مجدد پرواز رامسر – مشهد – رامسر هم از ششم فروردین سال آینده با 2 پرواز درهفته، از این فرودگاه توسط شرکت هواپیمایی آسمان انجام خواهد گرفت . مدیرکل فرودگاههای مازندران با بیان اینکه تلاش خواهیم کرد با رفع موانع فیزیکی اطراف فرودگاه زمینه افزایش طول باند و توسعه در فرودگاه ساری و دیگر فرودگاههای استان را فراهم سازیم گفت: اصلی ترین برنامه در بحث فرودگاههای استان کمبود اراضی جهت اجرای طرح توسعه فرودگاهها می باشد که امیدواریم با همکاری مقامات محترم استانی بتوانیم با تملک اراضی پیرامونی و رفع موانع پروازی، زمینه توسعه پروازها را در فرودگاه استان فراهم نماییم.


http://tnews.ir