اصفهان در گردشگری نیازمند یک مدیریت منسجم و هماهنگ است

فرداد پرواز

10 آبان 1396


مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان گفت: بازاریابی بین المللی نکته مهم و چالش اساسی در گردشگری است که بخش مهمی از آن باید در سطح ملی پیگیری شود و استاندار اصفهان می‌تواند در این خصوص موثر عمل کند.

فریدون الهیاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: طی سه سال گذشته در استان اصفهان تمرکز قابل توجهی بر روی موضوع گردشگری بوده است و سعی شده در این مسیر با برنامه حرکت شود. طی این سال‌ها وضعیت گردشگری در استان ارتقا پیدا کرده و برنامه‌ریزی‌های مدونی انجام و موانع و مشکلات نیز در این سال‌ها نمایان و تا حد امکان برای رفع آنها اقدام شده است.

وی افزود: مدیریت کلان استان طی سه سال گذشته همواره گردشگری را در اولویت قرار داده است و به همین دلیل امروز شاهد رشد گردشگر بین المللی، در استان اصفهان هستیم. مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان افزود: در مسیر شروع برنامه گردشگری در استان اصفهان موانع و مشکلات آشکار شد، اما به دلیل ارتقا بخش بین الملل کشور چه در سطح کلان و چه در سطح استان شاهد رشد چشمگیر گردشگری طی این سال‌ها بوده‌ایم و توانسته‌ایم همزمان با رشد گردشگری،رشد و ارتقا بسترهای گردشگری را نیز داشته باشیم.


http://www.isna.ir