ارزان ترین زمان برای سفر به مقاصد پربازدید دنیا

ارزان ترین زمان برای سفر به مقاصد پربازدید دنیا

چمدان هایتان را ببندید و آماده باشید تا در ارزان ترین زمان ممکن به بهترین مقاصد توریستی دنیا از سن مارتین گرفته تا دبی سفر کنید.

دبی، امارات متحده عربی

اگر عاشق زرق و برق زندگی هستید و دوست دارید گلچینی از بهترین و لوکس ترین انتخاب ها پیش رویتان باشد، دبی، معروف به شهر طلا، با هتل های با شکوه، اسپاهای بزرگ، آسمان خراش های سر به فلک کشیده و مراکز خرید عظیم با طراحی های چشمگیرش، شما را به سوی خود دعوت می کند.

2safar

. تعجبی ندارد که دبی محبوب ترین مقصد توریستی در خاورمیانه به شمار می رود. در عین حال لازم نیست که برای سفر به این شهر رویایی بالاترین قیمت ها را بپردازید. اگر در هفته دوم فوریه به دبی سفر کنید قیمت ها تا 58% کاهش دارند.

سنت بارتز، کارائیب

2safar

سنت بارتلمی معروف به سنت بارتز، جزیره ای فرانسه زباندر حوزه کارائیب است که با ساحل های پوشیده ازشن سفید، مجتمع های تفریحی اختصاصی، کلاب های بسیار شیک و فروشگاه های طراحان معروف، مقصد توریستی بسیاری از مردم و مخصوصاً افراد مشهور است. اگرچه که طوفان ایرما در پاییز سال 2017 خرابی زیادی در این جزیره به بار آورد، با اینحال اقدامات بازسازی آن رو به اتمام است و دیری نمی پاید که قیمت های نجومی و ازدحام جمعیت مشتاق آفتاب به آن باز خواهند گشت. با سفر در نیمه پایانی ماه اکتبر مبلغ زیادی( حدود 51%) در هزینه سفر به این منطقه صرفه جویی خواهید کرد. فقط مراقب باشید که آن هنگام، فصل طوفان های موسمی است. پس حتما بیمه سفر را خریداری کنید.

سنت جیمز، باربادوس

2safar

جزیره سنت جیمز، واقع در ساحل پلاتینی باربادوس ترکیب فوق العاده ای است از سواحل زیبا، غذاهای لذیذ، شب های سرزنده و املاک خوش منظره. اگر اهل گلف هستید، این جزیره چندین زمین گلف بزرگ دارد و محبوب سلبریتی هاست. در هفته دوم ژوئن قیمت ها در این جزیره 28% کاهش دارد و این یعنی پول بیشتر برای خوش گذرانی!

سانتورینی، یونان

2safar

سانتورینی با ساحل شنی، خانه های مکعبی سفید و مناظر خیره کننده اش در واقع مانند کارت پستالی است که پای بر عالم واقعیت گذاشته ولی در عین حال گران هم هست. اگر می خواهید با قیمت مناسبی به این منطقه سفر کنید هفته دوم نوامبر را انتخاب کنید. در این زمان اقامت گاه ها 25% تخفیف قیمت دارند. قیمت پروازها هم در این وقت سال بسیار ارزان تر است. شاید این زمان برای رفتن به درون آب دریای اژه اندکی سرد باشد، ولی به جای آن می توانید از آرامش استخرهای آب گرم بهره ببرید.

لندن

2safar

بخورید و بیاشامید و در لندن شادمانی کنید. در منزلگاه کاخ باکینگهام، بیگ بن، موزه ی بریتانیا و کلیسای وست مینیستر. جدا از جاذبه های گردشگری، این شهر مملو از رستوران های خوب، بوتیک های جذاب و خانه های لوکس است. اگر محدودیت بودجه دارید، هفته دوم فوریه زمان مناسبی برای دیدار از این شهر است. در این زمان از مزایای کاهش 33 درصدی قیمت ها بهره خواهید برد.

پاریس

2safar

چه کسی دوست ندارد پاریس را با آن جاذبه های فراوان توریستی ببیند؟! بهترین زمان سفر به پاریس آوریل تا ژوئن و از اکتبر تا اوایل نوامبر است که هوا ملایم تر و جمعیت توریستی کم تراکم تر است. با این حال اگر به دنبال زمان ارزان تری برای سفر به شهر رویاها هستید، اوایل دسامبر و فوریه مناسب ترین وقت از نظر کاهش هزینه های سفر شما خواهد بود. چنانچه نگران بارش های هوای پاریس در این موقع نباشید، سفرتان را برای این ماه ها برنامه ریزی کنید زیرا قیمت هتل ها و پرواز بسیار مناسب تر و صف های طویل نقاط توریستی، خلوت تر است.