اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در هندیجان مستقر می شود

فرداد پرواز

14 تیر 1396


رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هندیجان گفت: به‌زودی با همکاری فرماندار هندیجان اداره میراث فرهنگی و گردشگری در شهرستان هندیجان مستقر می‌شود.

اکرم ندیمی‌پور ،در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بندر هندیجان اظهار داشت: منتظریم یک مکان برای استقرار اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هندیجان تحویل بگیریم و فعالیت‌های خود را در زمینهٔ میراث فرهنگی و گردشگری آغاز کنیم.

وی افزود: امیدوارم با همکاری مسئولان شهرستان به ویژه فرماندار تا مردادماه امسال اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در شهرستان هندیجان،مستقر شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هندیجان بیان کرد: برای بندر بحرکان برنامه زیرساخت‌های گردشگری در نظر داریم که در حال انجام است. بودجه آن مصوب شده و در این زمینه پیگیر هستیم تا هر چه سریع‌تر راه‌اندازی شود.

وی گفت: بودجه‌ای تقریباً 200 میلیون تومان برای راه‌اندازی زیرساخت‌های بندر بحرکان تعیین‌شده که با توجه به کمبود بودجه سعی شده با فرمانداری رایزنی شد، امیدواریم بتوانیم بودجه بیشتری دریافت کنیم.

ندیمی‌پور عنوان کرد: در زمینهٔ میراث فرهنگی هیچ بودجه‌ای تخصیص داده نشده و بودجه صنایع‌دستی خیلی کم و ناچیز است امیدواریم در روزهای آینده بتوانیم برای میراث فرهنگی بودجه‌ای بهتری دریافت کنیم.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هندیجان افزود: قرار بر این شده خانه فرهنگ هندیجان که در ماه‌های گذشته افتتاح‌ شده بود به‌عنوان اداره رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری هندیجان ،به ما تحویل داده شود تا بتوانیم در آن مکان مستقر شویم.


www.tasnimnews.com